موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021-36650565 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/14
  طرح تحول نظام سلامت
حدود 1500 نیروی شاغل در طرح تحول نظام سلامت اصفهان وجود دارند که به صورت قراردادی و در قالب استخدام شرکتی در سال 95 جذب دانشگاه علوم پزشکی شده‌اند. اکنون بعد از گذشت 7 ماه از سال و هنگام تمدید قرارداد، این شرکت‌ها برای هر نفر 250 تا 300 هزار تومان کاهش حقوق لحاظ کرده‌اند. ‌ای کاش مسئولان نظارت‌ها را بیشتر می‌کردند.
غفور ابر - شهروند اصفهانی

  حال و روز کشاورزان
در میدان بزرگ میوه و تره‌بار می‌توانید از حال کشاورزان باخبر شوید که چگونه زحمت یک ساله خود را ارزان می‌فروشند. مثلا محصول سیب بخش پادنای سفلی در شهرستان سمیرم را با کیفیت عالی ولی قیمت ارزان به دلالان می‌دهند.
جواد گیوی - شهروند اصفهانی

  مشکلات رانندگان تاکسی
کسی به عملکرد رانندگان تاکسی‌ها رسیدگی نمی‌کند. شخصی‌ها، اسنپ و تپسی بازار تاکسی را کساد کرده‌اند. راننده تاکسی‌ها کرایه زیاد می‌گیرند و باید بر عملکردشان نظارت باشد تا هم تاکسی‌های شهری ضرر نکنند و هم مردم فشار اقتصادی نداشته باشند.
مریم زکایی - شهروند اصفهانی

  مسکن مهر و مشکلاتش
مسکن مهر شهر رزوه در ۵ کیلومتری چادگان است. در دریافت وجه و تحویل مسکن مهر پیمانکار احمال می‌کند و ما ناراضی هستیم. از مسئولان می‌خواهیم نظارت بیشتری بر ساخت‌وسازها داشته باشند.
مازیار اصغری - شهروند اصفهانی

  کمبود امکانات شهروندی
منطقه 4 شهرداری اصفهان، خیابان مشتاق سوم، بلوار روشن‌دشت، کوی ولیعصر فاقد آسفالت، جدول‌بندی و خیابان‌کشی است. نبود فضای سبز و امکانات اولیه شهرنشینی در فاصله 8 کیلومتری پل بزرگمهر موضوعی عجیب و باور نکردنی است.
شهریار ضیایی - شهروند اصفهانی

  حقوق معوقه
راهداران شرکتی استان اصفهان 5 ماه حقوق معوقه از اداره کل راهداری و حمل‌ونقل استان طلبکار هستند. هرچه درخواست می‌کنیم کسی صدای ما را نمی‌شنود. لطفا مسئولان به خانواده‌های ما هم فکر کنند.
شهرام اسدی - شهروند اصفهانی

  ترافیک احمدآباد
مسئولان برای ترافیک سنگین خیابان احمدآباد به خصوص در صبح‌ها چاره‌ای بیندیشند. عبور از این خیابان حداقل 20 دقیقه زمان می‌برد.
کاوه تابنده - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code