موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 031.36650565-36650566 021. [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/13
  حمایت از تولید ملی
متاسفانه حمایت از تولید ملی در کشور ما بی‌معناست. ما علاقه داریم کالای ایرانی بخریم، اما وقتی تولیدکنندگان به کیفیت کالا توجه نمی‌کنند و خدمات پس از فروش وجود ندارد، هیچ‌کس به خرید این کالاها رغبت نمی‌کند.
حامد سحاری - شهروند اصفهانی

  تاریکی معابر
در فاز سوم یزدانشهر نجف‌آباد، چراغ‌های معابر روشن نمی‌شوند و شب‌ها خیلی تاریک است. بارها با اداره برق نجف‌آباد تماس گرفته‌ایم ولی هیچ جوابی نگرفته‌ایم. چرا باید مردم در تاریکی تردد کنند؟
یاسر همایونی - شهروند نجف آبادی

  آنتن‌دهی موبایل
در خیابان رباط، خیابان مخابرات، متاسفانه آنتن‌دهی موبایل خیلی بد است. هر چقدر هم پیگیری می‌کنیم، فایده‌ای ندارد. ظاهرا منازل مسکونی اطراف اجازه نصب دکل نمی‌دهند. حداقل مخابرات در زمینی که در انتهای این خیابان دارد، دکل نصب کند و مشکل ما را حل کند.
الهه عیدی - شهروند اصفهانی

  شبکه‌های ضعیف صدا و سیما
شبکه‌های تماشا و امید در فریدونشهر، برف‌انبار و بویین میاندشت پخش نمی‌شوند. اگر باید فرکانس‌ها تقویت شود، لطفا صدا و سیما اقدامات لازم را انجام دهند.
احدزاده - شهروند فریدونشهر

  آزادسازی منازل
طرح آزادسازی منازل در محدوده خیابان اردیبهشت شمالی منتهی به شیخ بهایی اصفهان به بررسی نیاز دارد. از پیشرفتی که قرار بوده حاصل شود، فقط گرد و غبار نصیب منازل ما شده است.
حمید تاجمیر - شهروند اصفهانی

  نور کم در کمربندی
یک سال است در خیابان صاحب‌روضات تیر برق نصب شده ولی چراغ ندارند. این خیابان شب‌ها تاریک و خطرناک است. خواهش می‌کنم مسئولان بهاین مشکل رسیدگی کنند.
صدیقه سهرابی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code