موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 .021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/12
  سرویس مدارس
چرا سرویس‌های مدارس بیش از ظرفیت سوار می‌کنند؟ اول سال تحصیلی یک میلیون و 800 هزار تومان برای سرویس مدرسه پرداخت می‌کنیم که فرزندانمان در مسیر مدرسه آرامش نداشته باشند؟! 6 دانش‌آموز را روی صندلی‌های عقب خودرو نشاندن در کجای قانون توجیه دارد؟!
صبا تغیانی - شهروند اصفهانی

  دود حاصل از آتش
عده‌ای پارکینگ مهر را در خیابان مشتاق به پاتوق خود در شب‌ها تبدیل کرده‌اند. آنها آتش روشن می‌کنند و کارهای ناشایست انجام می‌دهند. شکایت ما به نیروی انتظامی به جایی نرسیده است ولی امیدوارم تا زمستان نشده، فکری به حال ساکنان اطراف این پارکینگ بشود.
اکرم ساغری - شهروند اصفهانی

  پلاک‌ها و کدپستی‌های نامعلوم
در خیابان ضابط‌زاده کوی امام حسین منازلی با پلاک‌های شبیه به هم هستند که کدپستی هم ندارند. مقصر این ماجرا کیست، نمی‌دانم. اکنون سردرگمی مردم را چه کسی برطرف می‌کند؟
یسنا یغمایی - شهروند اصفهانی

  نظافت مناطق محروم
نظافت معراج و هفتون به‌شدت مشکل دارد. ‌ای کاش مسئولان به محله‌های پایین شهر و فقیر‌تر توجه بیشتر می‌کردند و به فکر مناطق محروم بودند. این منطقه گاهی زیر زباله‌های کنار خیابان دفن می‌شود اما حتی کار فرهنگی هم برای نجات این منطقه صورت نمی‌گیرد.
حمیدرضا غلامی - شهروند اصفهانی

  پارکینگ سیتی‌سنتر
آخر هفته‌ها ورودی سپاهانشهر به‌شدت پرترافیک است و مردم برای تردد مشکل دارند. همه خودروها به سمت پارکینگ سیتی‌سنتر می‌روند و ترافیک بسیار زیادی در این منطقه ایجاد می‌شود. با اینکه یک زمین دیگر به محل پارک خودرو در سیتی‌سنتر اختصاص داده شده است، اما مردم فقط می‌خواهند از پارکینگ مجموعه استفاده کنند. خواهش می‌کنیم مسئولان این مجموعه طرحی برای تشویق مردم برای پارک حاشیه‌ای داشته تهیه کنند تا ترافیک اتوبان کاهش پیدا کند.
مجید احمدی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code