موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/11
  پارکینگ مجموعه اداری 22 بهمن
مجموعه اداری 22 بهمن از نظر پارکینگ اشباع شده و نیازمند 2 یا 3 پارکینگ طبقاتی دیگر است تا در حاشیه اتوبان خودرو پارک نشود. قسمت بیرونی مجموعه اداری 22 بهمن (سمت کنارگذر اتوبان صیاد) خودروها پارک می‌کنند و پلیس مراجعانی که به مجموعه 22 بهمن مراجعه و خودروهایشان را پارک کرده‌اند، جریمه می‌کند.
احمد منزه - شهروند اصفهانی

  بی‌ آر تی خیابان جی
بی آر تی خیابان جی که همه فکر می‌کردند باعث بسته شدن كلیه تقاطع‌های خیابان جی و به دنبال آن ترافیك بسیار شدید‌تر وسایل نقلیه در این خیابان پرتردد شود و حتی می‌گفتند باعث از بین بردن فضای سبز وسط خیابان در محل ایستگاه‌ها و تصادفات بیش از حد معمول عابران پیاده با بی‌آر تی به دلیل پایین بودن فرهنگ ترافیکی مردم منطقه می‌شود، این روزها ترافیک منطقه را نجات داده است.
جواد کاظمی - شهروند اصفهانی

  برنامه‌ریزی شهری
مجتمع مسکونی اداری نبش سه‌راه علامه امینی خلیل‌‌آباد در حال ساخت است. این خیابان اکنون مشکل ترافیک نداشته است، ولی با تکمیل این مجتمع مشکل جای پارک سه‌راه باعث راه‌بندان‌های طولانی می‌شود.
فاطمه سادات صلواتی - شهروند اصفهانی

  مجوز واحد تجاری
از شهرداری و اتاق اصناف اصفهان خواهشمندیم به هر دلیلی و به راحتی مجوز واحدهای تجاری صادر نکنند. اکنون واحدهای تجاری خیابان همدانیان آرامش شهروندان را برهم زده است. میوه‌فروش‌ها و بازار گل و گیاه روزانه صدها خودرو را به خیابان ما می‌کشد و این اتفاق اجازه پارک خودروهای هر واحد مسکونی را هم می‌گیرد.
قاسم غفرانی - شهروند اصفهانی

  درختانی که ذغال می‌شوند
هر روز کامیون‌های پر از درختان بریده شده در جاده نجف‌آباد تردد می‌کنند. افسوس که این همه درخت برای تبدیل شدن به ذغال برده می‌شوند و هیچ اقدامی از سوی مسئولان صورت نمی‌گیرد.
نامی نکویی - شهروند نجف‌آبادیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code