موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/08
  بلیت‌فروشی به سبک ترمینال زاینده‌رود
بلیت‌فروشی اینترنتی روش بسیار خوبی است اما باید نظارت بر این موضوع بسیار دقیق باشد. برای نمونه اگر بلیت اینترنتی خوانسار تهیه کنید، موقع سوار شدن به شما می‌گویند بلیت شما در سایت ثبت نشده و بار دیگر از شما پول می‌گیرند. البته می‌توان ریشه مشکل را در ترمینال زاینده‌رود دقیق‌تر بررسی کرد زیرا حتی زمانی که از خود ترمینال هم بلیت کاغذی تهیه می‌کنید، می‌بینید صندلی شما به چند نفر دیگر هم فروخته و از آنها هم پول گرفته شده است.
احمد تاجمیر - شهروند اصفهانی

  کاشی اصفهان
با توجه به گفته‌های استاندار جدید اصفهان که یکی از اهداف خود را اشتغالزایی عنوان کرده‌اند، از ایشان می‌خواهیم برای حفظ 350 شغل مستقیم و بیش از هزار شغل غیرمستقیم نگاهی به پرونده کاشی اصفهان بیندازند؛ کارخانه‌ای که در آستانه تعطیلی است.
زهرا کاظمی - شهروند اصفهانی

  مشکلات تردد
ساکنان انتهای شهرک کوثر و عاشق‌آباد در خیابان امام خمینی (ره) بعد از خروج از ایستگاه مترو قدس تا محل سکونت خود باید نیم ساعت پیاده‌روی کنند. خواهش می‌کنیم خدمات اتوبوس یا تاکسی را در این محدوده در نظر بگیرید.
سارا سامی - شهروند اصفهانی

  تخریب دیوار
منزل مخروبه‌ای در خیابان کاشانی، خیابان میرداماد هست که اهالی محل از سال 92 تاکنون درخواست تخریب و یا زیباسازی آن را به شهرداری داده‌اند. شهردار منطقه نیز دستور لازم را صادر و با نصب پارچه اخطار به مالک در سال 92 و 94 این موضوع را اعلام کرده است. ولی عملا به غیر از نصب پارچه اقدام دیگری برای تخریب یا اصلاح بنا صورت نگرفته است. با توجه به فرسوده بودن دیوارهای این خانه مردم محل برای تخریب این خانه از شهرداری انتظار مساعدت دارند.
رضا شیری - شهروند اصفهانی

  خیابان سروستان
خیابان سروستان باید امتداد پیدا كند و به خیابان خلیل‌آباد وصل شود. از آنجا که خط اصلی خروجی فاضلاب از این مسیر رد شده است، خیابان بسیار کم عرض شده است و مردم از این موضوع راضی نیستند.
ماندانا ریاحی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code