موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/09/07
 حقوق عقب‌افتاده
حقوق پرسنل سازمان عمران از تیرماه تاکنون پرداخت نشده است. مسئولان فکر می‌کنند یک کارمند چگونه بدون حقوق زندگی می‌کند؟
کیارش شاریث - شهروند اصفهانی

 هزینه‌های نانوایی
مسئولان می‌گویند اجازه نمی‌دهیم نان گران شود. آیا با وجود افزایش قیمت هر کیسه آرد به ۹۸۰۰، افزایش بهای گاز، بیمه و سایر موارد، اگر قیمت نان ثابت بماند، انگیزه‌ای هم برای نانوا و کارگرهایش باقی می‌ماند؟!
عباس. ش - شهروند اصفهانی

 به فکر کارگران باشید
چرا هیچ‌کس به فکر کسانی که 30 سال کسورات بیمه‌ای پرداخت کرده‌‌اند و در سخت‌ترین شرایط پشت کوره ذوب‌آهن و در دل معادن کار کرده‌‌اند، نیست؟ سختی کار ما چه زمانی باید دیده شود؟
غلامرضا فخرالسادات - شهروند اصفهانی

 بی‌توجهی مخابرات
6 ماه است آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت در خیابان تالار و محدوده فلکه هفتم تیر بسیار بد شده است ولی اداره مخابرات کمترین اعتنایی به موضوع ندارد. به هر روشی که توانسته‌ایم درخواستمان را به مخابرات اعلام کرده‌ایم، ولی هیچ جوابی نگرفته‌ایم.
مریم محمودی - شهروند اصفهانی

 حقوق پاکبانان
حقوق پاکبانان حتی یک بار هم در موعد مقرر پرداخت نمی‌شود. پیمانکاران در زمان تعیین شده پول را از شهرداری می‌گیرند ولی در پرداخت آن به نیروهای خود بسیار تعلل می‌کنند.
کامران. خ - شهروند اصفهانی

 تصادف بر اثر سرعت غیرمجاز
در جاده اصفهان به ورزنه تصادفات بر اثر سرعت غیرمجاز خیلی زیاد شده است. روشنایی در این جاده بسیار کم است و شاید مهم‌ترین دلیل این تصادف‌ها همین مساله باشد. البته باید فکری برای کاهش سرعت خودروها هم بشود.
کیانا تباری - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code