موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021-36650565-031-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/27
 موتورسواران متخلف
برخی از موتورسواران با عبور از پیاده‌روها ترس و دلهره به جان رهگذران می‌اندازند. باید با این افراد برخورد شود اما پلیس راهنمایی و رانندگی معمولا با آنها کاری ندارد و تنها با موتورسوارانی که کلاه و گواهینامه ندارند، برخورد می‫کند.
سید هادی موسوی - شهروند اصفهانی

 موسسات کاریابی‌ متخلف
برخی از موسسات کاریابی‌ با دریافت سفته و چک از طالبان کار به آنها قول‌های واهی می‌دهند. این موسسات به کاریابان می‌گویند برای آنها کار پیدا می‌کنند و حقوق 3 ماه اولشان را برمی‌دارند.
مرضیه ماهرخ - شهروند اصفهانی

 تلفن همراه در مدرسه
این روزها بردن تلفن همراه به مدرسه، در ساعات تفریح به دیدن فیلم‌ها و پیام‌های نامناسب برای سنشان می‌پردازند. لازم است مدیران مدارس برخورد جدی‌تری با این موضوع داشته باشند.
زهرا سوگواره - شهروند اصفهانی

 آبنمای پارک
آبنمای پارک شهید رجایی که باید در تابستان‌ها کار کند، در زمستان کار می‌کند و در تابستان که هوا گرم است، خاموش است. این پارک یکی از زیباترین پارک‌های شهر است و متاسفانه هیچ توجهی به آن نمی‫شود.
صفیه دلکش - شهروند اصفهانی

 محیط زیست آلوده
گردشگرانی که برای بازدید از مکان زیبای تخت سلیمان در شهرضا می‌روند، نباید آن را آلوده کنند. در کنار رودخانه تخت سلیمان زباله‌های بسیاری ریخته شده و چهره این مکان دیدنی اصفهان را ناپسند کرده است.
احسان حسین‌زاده - شهروند سمیرم

 تاکسی خطی
در ابتدای خیابان آمادگاه که قبلا تاکسی وجود نداشت، اکنون تاکسی‌های متعددی برای سوار کردن مسافر می‌ایستند. با توجه به اینکه این خیابان دوطرفه است، عابرانی که می‌خواهند عبور کنند با مشکل مواجه می‌شوند.
طاهره کشکولی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code