موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/24
  نجف‌آباد و جاده‌های ناامن
از سال‌ها پیش جاده ویلاشهر نجف‌آباد هر هفته چند کشته بر اثر تصادف داشته است و این روند هنوز هم ادامه دارد. مردم و پلیس راهور هیچ کدام فکری برای بهتر شدن شرایط نمی‌کنند.
میلاد شیران - شهروند اصفهانی

  اصفهان در بحران
کم‌آبی و آلودگی هوا 2 چالش مهم مردم استان اصفهان است. هر 2 معضل بسیار مهم است و با مشکلات ایجاد شده به همت ملی برای رفع آن‌ها نیاز است. اگر مسئولان همکاری لازم را داشته باشند با یک اراده ملی این معضل حل خواهد شد.
مهسا بیات - شهروند اصفهانی

  معضلی به نام بیکاری
آمار بیکاران با سطح فرهنگ و تمدن اصفهان سازگاری ندارد. طی چند سال اخیر با همکاری‌های صورت گرفته با بخش خصوصی، مشاغل خوبی برای جوانان ایجاد شده است ولی هنوز هم شهر اصفهان نیازمند توجه بیشتر است.
محمدحسن کامرانی - شهروند اصفهانی

  آبرسانی شرق اصفهان
با موانعی که برای آبرسانی به ویژه در شرق اصفهان وجود دارد، برخی از کشاورزان زحمتکش بیکار و خانه‌‌نشین شده‌‌اند. نمایندگان مجلس و استاندار جدید اصفهان باید تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق مردم مظلوم شرق اصفهان انجام دهند.
خلیل عباسی - شهروند اصفهانی

  اتوبوس‌های بخش خصوصی
اتوبوس‌هایی که به بخش خصوصی واگذار می‌شود، مثل اتوبوس‌های خط شیخ بهایی سوخت ناقص دارند و هوا را آلوده می‌کنند. صندلی‌های کثیف، پاره و بدنه داخلی جرم گرفته و آلوده را هم به این فهرست اضافه کنید. در حقیقت ناوگان حمل‌ونقل شهری به ویژه اتوبوس‌های شرکت واحد که به بخش خصوصی واگذار شده‌‌اند و باید الگوی رفاه و امکانات باشند، خودشان بی‌نظم‌ترین و قانون‌شکن‌ترین اتوبوس‌ها هستند.
عذرا دوالی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code