موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-031.36650565-36650566 .021 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/23
  دست فروش ها
بخشی از میدان امام علی(ع)، عصرهای پنجشنبه و جمعه پاتوق دست فروش هایی است که با پهن کردن بساط وضعیت میدان را دچار آشفتگی می کنند. این موضوع دور از شان میدانی است که میلیاردها تومان برای ساخت آن خرج شده است.
سیمین لشگری- شهروند اصفهانی

  حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش
هرماه حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش چند روزی از موعد مقرر به تعویق می‌افتد و این موضوع زندگی شان را دچار مشکل کرده است. بازنشسته ها زندگی شان با همین حقوق ها می‫چرخد و در سنی که نیاز دارند خانواده خود را دور هم حفظ کنند، به شدت دچار مشکلات مالی می‫شوند.
محمود معزی- شهروند خمینی شهر

  ترمینال کاوه
روبروی ترمینال کاوه برخی از اتوبوس های شخصی می ایستند و برای جذب مسافر مدام فریاد می‫زنند. ضمن اینکه کرایه هایی بیش از آنچه باید دریافت می کنند که این موضوع خلاف است و باید توسط نیروی انتظامی رسیدگی شود.
زهرا دارابی-شهروند فلاورجان

   توقف اتوبوس در وسط خیابان
اتوبوس‌های شرکت واحد با بدنه خاکی و گرد گرفته قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند و به جای اینکه درست در ایستگاه اتوبوس توقف کنند، وسط خیابان می‌ایستند و راه‌بندان می‌کنند. فاصله قانونی خود را هم با خودروی جلویی رعایت نمی‌کنند و راننده‌های اتوبوس فکر می‌کنند اگر درست در چند میلیمتری خودروی جلویی توقف کنند، نشانه مهارت آنها در رانندگی است.
نوید بیالوند - شهروند اصفهانی

  نظافت سرویس مدارس
در کشورهای پیشرفته دوره‌های آموزشی و کلاس‌های توجیهی برای سرویس‌های مدارس گذاشته می‌شود و بر نظافت داخل خودرو و آراسته بودن رانندگان نظارت می‌شود، اما متأسفانه در کشور ما این موضوعات امری کاملا فانتزی و بی‌اهمیت تلقی می‌شود.
کیانا تاج‌اصفهانی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code