موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 .021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/22
  لوازم آرایش غیراستاندارد
برخی از آرایشگاه‌های شهر با فروش مواد آرایشی غیراستاندارد مشتریان بسیاری برای خود جذب کرده‌اند. آنها وسایلی را که از دبی و ترکیه می‌آورند و لیبل بهداشتی ندارد، به مشتریان خود می‌فروشند و راه درآمد خوبی برای خود پیدا کرده‌اند. این وسایل به صورت خانگی و دور از چشم ناظران بهداشتی به فروش می‫رسد. از مسئولان و ناظران بهداشتی درخواست می‌شود با گماردن ماموران غیرمحسوس در آرایشگاه‌های زنانه از این کار جلوگیری کنند تا شهروندان با خرید این وسایل غیراستاندارد به انواع بیماری‌ها دچار نشوند.
مهوش نیازی - شهروند اصفهانی

  نبود نور کافی
انتهای خیابان خواجه عمید نور کافی وجود ندارد، به طوری که گاهی اوقات خودروها به دلیل نبود دید کافی، با یکدیگر تصادف می کنند.
سید ابوالفضل صدیقی- شهروند اصفهانی

  پیچ های تند
در خیابان شهید رجایی کوچه ها عریض است و خیابان های کوتاه وجود دارد. پیچ های تندی در انتهای هر خیابان وجود دارد که خطرناک است و از سمت مقابل دید کافی برای وسایل نقلیه ندارد.  
محمد جواد بهلولی- شهروند اصفهانی

  مسدود شدن راه
وجود حسینیه رضوی در خیابان کمال باعث شده است که هر گاه برنامه ای مذهبی در آنجا برگزار می‌شود سرتاسر خیابان مسدود شود، به طوری که حتی ساکنان با مشکل روبه‌رو می‌شوند.
سارا عزیزالهی- شهروند اصفهانی

  نیاز به آسفالت
کوچه های روستای چمگردان نیاز به آسفالت دارد. با توجه به بافت روستایی برخی کوچه ها هنوز خاکی است و آسفالت نشده است و این موضوع به شدت مردم را آزرده خاطر کرده است.
سلیمه حمصی- شهروند چمگردانی

  نابسامانی میوه فروشی ها
در خیابان وحید میوه فروشی های متعددی در کنار هم هستند که آشفتگی ایجاد می‫کنند و باعث مشکلات عبور و مرور برای مردم می‫شوند. ضمن اینکه نظافت خیابان و نظم ترافیکی را هم به شدت تحت تاثیر قرار داده اند.
سعید الهامی- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code