موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/21
  گردش به چپ ممنوع!
زیر پل هوایی مسیر تردد برای گردش به چپ از سمت پل فردوسی مدت‌هاست مسدود شده. این کار باعث ایجاد ترافیک می‌شود و آرامش مردم را سلب می‌کند.
زهرا محبی - شهروند اصفهانی

  دانش‌آموزان و هوای آلوده
هوا دوباره آلوده شده است و دانش‌آموزان ما باید در این هوای آلوده به مدرسه بروند. امسال هم که استقبال از دوچرخه زیاد شده است و این هوا به ریه دانش‌آموزان دوچرخه‌سوار آسیب می‌زند.
محمد عابدی - شهروند اصفهانی

  پرداخت نشدن ‌به‌موقع حقوق بازنشسته‌ها
حقوق و مزایای بازنشستگان فولاد مبارکه سال‌هاست که با تعویق‌های چند ماهه پرداخت می‌شود. این افراد سال‌های بسیاری از عمر خود را برای خدمت به مردم صرف کرده‌‌اند و حالا پس از گذشت سال‌ها چنین برخوردی می‫بینند.
مهری مهدوی - شهروند اصفهانی

  ساماندهی مشاغل در خیابان احمدآباد
خیابان احمدآباد با وجود مغازه‌ها و مشاغل گوناگون در آن بسیار شلوغ و پرترافیک است. این خیابان عرض کمی دارد و تردد در آن با مشکل همراه است. 2 سال پیش مسئولان بیان کردند که درصدد هستیم مشاغل این خیابان را ساماندهی کنیم ولی هیچ اتفاقی مبنی بر این گفته‌ها صورت نگرفت. تقاضای ما این است که به این خیابان توجه بیشتری از لحاظ ساماندهی مشاغل صورت بگیرد.
نوبر صحرایی - شهروند اصفهانی

  یکجانشینی عشایر
عشایر عرب جرقویه با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند. کمبود مرتع و بی‌آبی از معضلاتی است که انسان و دام را در این منطقه تهدید می‌کند. با توجه به اینکه زندگی عشایری با وجود این مشکلات هر روز سخت‌تر می‌شود، اغلب عشایر یکجانشین شده‌اند. یکجانشینی عشایر به اقتصاد کشور ضربه می‌زند چراکه تولید دام و فراورده‌های دامی در دست‌های عشایر است. اگر آنها یکجانشین شوند، سرمایه‌های کشور از دست می‌رود.
گیتی عمانی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code