موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/08/20
  مشکل مدرسه در روستا
مشکل جدی که در روستای سینگرد فریدن و روستاهای همجوار آن وجود دارد، مربوط به مدرسه ابتدایی است. چند سالی است که کلاس‌های این مدرسه به صورت دوپایه‌ای برگزار می‌شود. این موضوع واقعا برای دانش‌آموزان مشکل‌ساز است و آنها از نظر آموزش دچار کمبود هستند.
عباس یاوری - شهروند فریدنی

  آزادسازی املاک
طرح آزادسازی املاک در محدوده خیابان مفتح ملکشهر منتهی به آزادگان به مشکلی بزرگ برای ساکنان منطقه تبدیل شده است. از پیشرفتی که قرار بوده در این طرح حاصل شود، فقط گرد و غبار نصیب آنها ما شده است.
فرهاد عبدلی - شهروند اصفهانی

  سرویس مدارس
کسی بر رانندگی سرویس‌های مدارس نظارت نمی‌کند. بسیاری از این سرویس‌ها قوانین رانندگی را رعایت نمی‌کنند و جان دانش‌آموزان را به خطر می‌اندازند.
کریم عبدیزدان - شهروند اصفهانی

  بدرفتاری با دانش‌آموزان
برخی معلم‌ها در شهر درچه دانش‌آموزان را در کلاس درس به هر بهانه‌ای با خط‌کش فلزی می‌زنند. هیچ‌کس هم در آموزش و پرورش این شهر جوابگو نیست.
فریبرز صامتی - شهروند اصفهانی

  پارک دوبل
در خیابان ولیعصر(عج) تاکسی ها در کنار خط اتوبوس دوبله پارک می کنند و توقف اتوبوس ها در ایستگاه با مشکل مواجه می شود. تا جایی که دقیقا وسط خیابان مسافر سوار می کنند.
محدثه نظام حسینی- شهروند اصفهانی

  نبود نور کافی
انتهای خیابان خواجه عمید نور کافی وجود ندارد، به طوری که گاهی اوقات خودروها به دلیل نبود دید کافی، با یکدیگر تصادف می کنند.
سید ابوالفضل صدیقی- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code