موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 .021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/07/19
  بی‌آرتی‌های بی‌نظم
خط اول بی‌آرتی از پل زندان تا باقوشخانه بسیار خوب فعالیت می‌کند اما خط دوم آن از باقوشخانه به دروازه تهران بسیار بی‌نظم و فاصله تردد اتوبوس‌ها در آن زیاد است.  این خط آن‌طور که تصور می‌شد هنوز راه نیفتاده است.
سیما کاشف - شهروند اصفهانی

  خیابان مسدود
مسیر آمادگاه تا میدان انقلاب تا چه زمانی بسته خواهد بود؟ هر روز وقت ما در این خیابان‌ها هدر می‌رود. ‌ای کاش عملیات مترو تمام می‌شد تا ما از این وضع نجات پیدا می‌کردیم.
ب. یاردوستی - شهروند اصفهانی

  بی‌‌توجهی به جاده
حدفاصل شهرک آب‌نیل تا شهر پیربکران، با وجود آزادراه بودن، حتی یک چراغ روشنایی هم وجود ندارد و بسیار پیش ‌آمده که رانندگان به دلیل خطای دید که در شب برایشان ایجاد می‌شود، دچار سانحه ‌شوند.
داوود محمدی - شهروند پیربکران

  محله ارزنان
ارزنان یک محله حاشیه‌‌نشین است اما مانند دیگر محلات اصفهان به رسیدگی نیاز دارد. در این محله ما یک پارک با حداقل امکانات بازی یا حتی یک کتابخانه با تعداد محدودی کتاب برای کودکانمان نداریم.
شهرام سروش - شهروند اصفهانی

  امکانات فرسوده پارک‫ها
امکانات پارک‌ها بسیار کم و دستگاه‫‌های ورزشی آن بسیار فرسوده است. از شهرداری خواهشمندم امکانات پارک‌ها را بیشتر و دستگاه‌های ورزشی فرسوده را تعویض کند. ضمن اینکه این مکان‌ها به بهداشت و تمیزی بسیار نیاز دارند.
نورالله قادری - شهروند اصفهانی

  تقویم جمع‌آوری زباله
داشتن تقویم جمع‌‌آوری زباله یکی از ضروریات مهم شهر است که تا جایی که من می‌‌دانم، متأسفانه شهرداری اصفهان تاکنون چنین تقویمی را در اختیار مردم نگذاشته است. از مسئولان تقاضا داریم هرچه زودتر این تقویم را در اختیار شهروندان بگذارند.
زهرا قاسمی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code