موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/07/17
 زیرگذرهای عابر پیاده
زیرگذرهای عابر پیاده در شهر اصفهان در برخی از مواقع موجب به وجود آمدن ناامنی‫های اجتماعی می‌شود، زیرا تردد در آنها بسیار اندک است و مراکز تجاری که در آنها وجود دارند نیز در بیشتر اوقات تعطیل هستند. همچنین در فصل سرما به دلیل بارش باران، آب به داخل این زیرگذرها نفوذ کرده و تردد مردم را با مشکلات بسیاری همراه می‫کند.
عزیز مشکاتی- شهروند اصفهانی

 دکه‫های مطبوعاتی
تعداد دکه‫های مطبوعاتی در شهر اصفهان اندک است. چند دکه پشت سر هم در چهارباغ ردیف شده‌‌اند و بیشتر خیابان‌های شهر حتی یک دکه هم ندارند. در همان تعداد اندکی دکه هم که وجود دارد، بخشی از مجلات معتبر را نمی‌توان پیدا کرد.
محمد علی‌پور - شهروند اصفهانی

 کتاب‌های دانشگاهی
معمولا کتاب‌های تخصصی برخی از رشته‫های دانشگاهی در کتابفروشی‫های شهر اصفهان یافت نمی‫شوند و دانشجویان مجبورند برای تأمین این کتاب‌ها به تهران سفر کنند. این در حالی است که اصفهان همیشه به عنوان یک شهر فرهنگی زبانزد بوده است.
شیوا نصیری – شهروند اصفهانی

 خرید و فروش پایان‌نامه
با وجود غیرقانونی بودن خرید و فروش مقاله و همچنین پایان‌نامه‌های دانشگاهی، مؤسسات بسیار زیادی در اصفهان مشغول به این کار هستند. بدون اینکه با آنها برخوردی شود یا استادی به این موضوع اعتراض کند. هیچ مرجع قانونی‌ای هم در این زمینه اقدام نمی‫کند و این اتفاق خلاف قانون به راحتی در شهر در جریان است.
امیر نادری – شهروند اصفهانی

 آرایشگاه‫های مردانه
با وجود اینکه استفاده از وسایل شخصی در آرایشگاه‫‌های مردانه الزامی است و آرایشگرها حق ندارند از وسایل آرایشگاه خود برای عموم مردم استفاده کنند، اما باز هم شاهد این موضوع در برخی آرایشگاه ‫های شهر هستیم. البته برخی هم کیف‌های مخصوص برای هر نفر دارند و وسایل هر شخص را به خود او تحویل می‌دهند.
م. پورمحمدی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code