موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/07/16
 بیمارستان خورشید
بیمارستان خورشید اصفهان با وجود مراجعان زیاد فاقد پارکینگی مناسب است و کسانی که به آن جا مراجعه می‌کنند، اغلب به دلیل نبود جای پارک مناسب توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه می‌شوند. لازم است مدیران بیمارستان در جهت رفاه حال مراجعان و همراهان بیماران فکری برای این موضوع کنند نه این که فقط به فکر سودجویی باشند.
مژگان ابراهیمی – شهروند اصفهانی

 گرانی میوه
هم زمان با برگشتن حجاج به اصفهان و این روزها هم با ورود مسافران کربلا گرانی میوه بازار را با التهاب روبرو کرده است. مردم توانایی خرید ندارند و این وضع به شدت بر اقتصاد خانواده‌ها تاثیر گذار است. اگر مدیریت لازم انجام نشود مشکل هر روز جدی تر می‌شود.
محمد منصوری – شهروند اصفهانی

 مواد آرایشی تقلبی
ای کاش مسئولان از ورود مواد آرایشی تقلبی به استان جلو گیری می‌کردند. زیرا این مواد بسیار خطرناک هستند و گاهی عواقب جبران ناپذیری را برای افراد خواهند داشت.
شهناز بهجت – شهروند اصفهانی

 اتوبوس‌های فرسوده
متاسفانه درصد زیادی از ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان بسیار فرسوده است. به طوری که گاهی مسافران از سوار شدن به آن‌ها احساس ترس می‌کنند. از مسئولان حمل و نقل شهری خواهشمندیم نسبت به این موضوع اقدام کنند. زیرا اتوبوس‌های فرسوده علاوه بر صلب آرامش از افراد، چهره شهر را نیز زشت می‌کند.
پویا قادری – شهروند اصفهانی  

 تاکسی‫های اینترنتی
حضور تاکسی‫های اینترنتی در شهر موجب اختلال در چرخه فعالیت تاکسی‫های تلفنی می‌شود و با وجود غیرقانونی بودن فعالیت این نوع از خودروها نه تنها از تعداد آنها کاسته نمی‌شود، بلکه هر روز تعدادشان افزایش می‌یابد. از سوی دیگر تاکسی‌های اینترنتی به شدت صرفه اقتصادی دارد و باید گسترش پیدا کند. از مسئولان خواهشمندیم تعادلی در فعالیت تاکسی‌ها ایجاد کنند.
پرند سلیمانی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code