موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/06/19
  مشکلات مجموعه امام حسین (ع)
نظافت و وضعیت آسفالت و پایش درختان مجموعه امام حسین (ع)، به‌خصوص در قسمت بوستان مجموعه، اصلا مناسب نیست.
سمیرا فردوس پناه - شهروند اصفهانی

  آسفالت کوچه پارس بتن
کوچه‌ای در اتوبان فرودگاه هست به نام پارس بتن که آسفالت نشده است. اگر ممکن است، با توجه به اینکه شهرداری درآمد خوبی از این محل دارد، در ادامه نهضت آسفالت، کوچه‌های خاکی این منطقه را هم آسفالت کند. شاید بد نباشد این منطقه به قطب کارگاهی شمال اصفهان تبدیل شود و کارگاه‌هایی که برای داخل شهر نامناسب هستند، به این مکان منتقل شوند.
یاسر بابادی - شهروند اصفهانی

  کمبود امکانات ورزشی در منطقه یک
یكی از محدودیت‌هایی كه بانوان در منطقه یک دارند، دسترسی نداشتن به امكانات ورزشی ارزان است. همه امکانات موجود در آن خصوصی و نیمه‌خصوصی و تعداد مراکزی که با کمک شهرداری یا اداره کل تربیت بدنی ایجاد شده‌اند، محدود است.
هایده هوایی - شهروند اصفهانی

  کمبود آب
چند روز است افت فشار آب در خیابان دشتستان رخ داده است؛ حتی در ساعات پایانی شب یا ابتدای صبح. آب نه‌تنها به طبقه سوم، بلکه به تانکر ذخیره آب در بام منزل هم نمی‌رسد. این وضع بسیار ناراحت‌کننده است.
کمیل کاویانی - شهروند اصفهانی

  مشکلات خیابان احمدآباد
ورودی خیابان احمدآباد از میدان احمدآباد تا مهرگان و همچنین چهارراه گلزار و روبه‌روی آزمایشگاه مهدیه بسیار نامناسب است. بعضی از شهروندان بی‌ملاحظه در مسیر یکطرفه ماشین پارک می‫کنند و برخی دیگر سبقت‌های غیرمجاز می‌گیرند.
فریبرز زیار - شهروند اصفهانی

  پارک دوبل
ورودی میدان نقش جهان از سمت خیابان سپه که راه خودروها در آن مسدود شده است، تاکسی‌ها به صورت دوبله از نبش پشت مطبخ تا بعد از پارکینگ حکیم را - حتی در ساعت پایانی روز - قرق می‌کنند و همین امر باعث کندی حرکت خودروها در خیابان‌های حکیم و استانداری شده است.
نوید بیابانی‌زاده - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code