موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/06/22
  آزادسازی‌های بی‌نتیجه
انتهای خیابان بهشت در منطقه 9 شهرداری که چند سالی است به حال خود رها شده است، چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد؟ چرا برخی خیابان‌ها به حال خود رها می‌شوند و مدت‌ها بلاتکلیف می‌مانند. این مشکل در منطقه یک و خیابان جنب بیمارستان کاشانی هم دیده می‌شود و مردم را در انتهای خیابان به شدت با مشکل روبه‌رو کرده است.
 شبنم نیک‌اندیش - شهروند اصفهانی

  درختان قدیمی
یکی از خاطره‌انگیزترین درختان این شهر، درخت کهن وسط دروازه دولت بود که در جریان ساخت مترو اول به گلدان و بعد به کنار جهان‌نما (در محل فعلی مجسمه قلمزن) منتقل شد. مدتی هم به سر خیابان میرداماد رفت و حالا هم دیگر اثری از آن وجود ندارد. واقعا چه بر سر فضای سبز این شهر آمده است؟
شهرزاد شیرنشان - شهروند اصفهانی

  فضای سبز خیابان همدانیان
فضای سبز خیابان همدانیان در امتداد چشمه و ساختمان فراز تاریک است. از طریق اداره برق برای روشنایی فضای سبز اقدام کردیم، ولی فقط سمت منازل فراز و خانه‌های اطراف آن روشن شد و هنوز لابه‌لای درختان تاریک است. این مکان محلی برای انجام کارهای خلاف شده است.
غلامرضا صادقی - شهروند اصفهانی

  مشکلات ساکنان خیابان آیت‌الله غفاری
نبود فاضلاب و بوی بد فاضلاب مشکلات ساکنان خیابان آیت‌الله غفاری را دو چندان کرده است. عجیب است که شهرکی نزدیک فاضلاب شمال باشد و ساکنان بوی بد و متعفن را در بعضی شب‌ها استشمام کنند، ولی از یک خدمت ناچیزی چون فاضلاب بی‌بهره باشند.
ستار باقری - شهروند اصفهانی

  اتوبوس‌های خوراسگان
اتوبوس‌های خط خوراسگان ـ سبزه‌میدان خیلی قدیمی‌اند. سیستم گرمایشی و سرمایشی ندارند و بوی گازوییل می‌دهند. لطفا از اتوبوس‌های جدید در این خط هم استفاده شود.
 کامران یوسف‌آبادی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code