موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/06/15
  مشکلات خیابان چمران
پیاده‌روی خیابان محمد طاهر (چمران) به طرف پارک لاله ده‌ها پله دارد، ضمن اینکه همیشه در آن یا خودرو پارک شده یا مغازه‌دارها سد معبر کرده‌اند. پل عابر پیاده این خیابان هم 35 پله برای بالا رفتن و پایین آمدن دارد که عابران را از بالا و پایین رفتن منصرف می‌کند.
مینا شیشه‌فروش - شهروند اصفهانی

  نیاز به روکش آسفالت
خواهشمندیم مسئولان منطقه 14 آسفالت بلوار اطلس را روكش و آخر بلوار را باز كنند زیرا یك قسمت آن دوطرفه و خطرناك است. به‌تازگی مدرسه‌ای هم در این مکان افتتاح شده و از اول مهرماه سرویس‌های این مدرسه مجبور می‌شوند فاصله مدرسه تا انتهای بلوار را خلاف بروند.
نجمه غلامی - شهروند اصفهانی

  مشکلات خیابان باهنر
راه‌اندازی خط بی‌آر‌تی در خیابان باهنر به نظر توجیه کافی ندارد. از مسئولان خواهشمندیم حداقل از نصب حفاظ آهنی در این خیابان خودداری کنند. ضمنا با توجه به برداشتن سرعتگیرهای خیابان و نزدیك شدن به بازگشایی مدارس، خطرات جانی برای عابرین به خاطر سرعت بالای خودرو‌ها زیاد خواهد شد. لذا لطفا مسئولان در این مورد اقدام عاجل داشته انجام دهند.
احسان احدی – شهروند اصفهانی

  خیابان مهدیه
کارهای عمرانی پارک مهدیه شروع شده ولی ساماندهی و اجرای خیابان مهدیه از طرف خیابان بعثت که قول آن توسط مسئولان داده شده بود، به نتیجه نرسیده و این موضوع باعث ناراحتی مردم شده است. خواهشمندیم مسئولان مردم را از این وضعیت نجات دهند.
منا نیازی - شهروند اصفهانی

  ساماندهی خودروهای توزیع کالا
در صورتی که خودروهای باری که برای سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها اجناس مختلف می‌آورند، برنامه‌ریزی داشته باشند که تنها در ساعات اولیه صبح یا ساعات 3 تا 4 بعدازظهر اقدام به توزیع اجناس کنند، کمک زیادی به کاهش و ساماندهی ترافیک می‌شود. در این راستا همکاری زیادی نیاز است و شهرداری، اصناف و راهنمایی و رانندگی باید با هم اقدام کنند.
ایمان عادلی - شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code