موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 .021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/05/22
 سگ‌های ولگرد
اصغرآباد یک فضای سبز دارد که آن هم آنقدر ناامن است که مکان تفریحی به حساب نمی‌آید. ورود سگ‌های ولگرد یکی از مشکلات این پارک است و فرزندان ما نمی‌توانند در آرامش و آسایش بازی کنند. بارها از مسئولان شهرداری و فضای سبز درخواست کردیم که اقدامی برای حل این مشکل انجام دهند اما پاسخی دریافت نشده است.
سیما بیدآبادی- شهروند اصفهانی

  مشکل قطعی شبکه‌ها
دو سه ماهی است که در منطقه ملک‌شهر، پخش شبکه‌های تلویزیونی با مشکل روبه‌رو می‌شود. گاهی به کلی شبکه‌ها قطع می‌شوند و بیشتر مواقع به حدی مشکل زیاد است که تصویری قابل مشاهده نیست. از مسئولان مستقر در صداوسیمای اصفهان درخواست بررسی و حل این مشکل را دارم.
مطهره ناظم‌الرعایا- شهروند اصفهانی

 سرعت مجاز غیرمنطقی
حداکثر سرعت در اتوبان‌های اصفهان ۷۰ کیلومتر بر ساعت است. کارشناسان باید در مورد این موضوع تجدیدنظر کنند. بدون هیچ خطری می‌توانیم با حداکثر ۱۰۰ کیلومتر در این اتوبان‌ها برانیم و این گونه از بار ترافیکی داخل شهر بسیار کاسته می‌شود. البته مردم با ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و بیشتر از این‌ها هم تردد می‌کنند، اما نرسیده به دوربین‌های ثبت تخلف ترمز می‌گیرند. این دوربین‌ها بیشتر خطرسازند تا بازدارنده.
محمدرضا علامه - شهروند اصفهانی

 چراغ خطر خاموش
از مسئولان عاجزانه خواهشمندم که کنترلی بر چراغ‌های راهنمایی داشته باشند. مدتی است چراغ راهنمایی تقاطع خیابان کاشانی ـ آذرمهر (اورژانس بیمارستان کاشانی) کار نمی‌کند. اگر خدای نکرده تصادفی رخ بدهد، کدام مسئول پاسخگوی خسارت‌های جانی و مالی همشهریان خواهد بود؟
مریم احمدی- شهروند اصفهانی

 نظارت بر ماشین‌برقی‌ها
ماشین‌های برقی کوچک می‌توانند جایگزین خوبی برای اتوبوس‌هایی باشند که وارد خیابان چهارباغ می‌شوند، ولی فراموش نکنیم که باید مسئولان بر فعالیت این خودروهای برقی هم نظارت داشته باشند. در ایام نوروز این خودروها در میدان نقش جهان مبالغ بسیار زیادی از مسافران می‌گرفتند و این موضوع باعث شکایت آنها شده بود.
سهیل بنی‌نجاریان- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code