موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 .021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/05/21
  عرض کم خیابان
تقاطع قبل از در دانشگاه مهاجر یک سرعتگیر نصب شده است که از این بابت از مسئولان تشکر می‌کنیم ولی به دلیل عملیات مترو، عرض این خیابان به قدری کم می‌شود که احتمال تصادف زیاد خواهد شد. خواهشمندیم چراغ راهنمایی برای هشدار یا یک راهکار دیگر برای کاهش تصادف عملیاتی شود.
مریم هاشمی- شهروند اصفهانی

  بلوار غدیر و ترافیک
کلیه واحدهای تجاری و اداری سپاهان‌شهر در بلوار غدیر واقع شده است و عرض کم خیابان باعث می‌شود که مردم برای خرید کالا، خودروهای خود را دوبل پارک کنند. این اتفاق باعث ترافیک و راه‌بندان می‌شود. از شهرداری سپاهان‌شهر می‌خواهیم یا پارکینگی احداث کند یا چاره دیگری بیندیشد.
کیهان کامرانی – شهروند سپاهان‌شهر

  نبود محل پیاده‌رو
کوچه اشجع در خیابان عسگریه روبه‌روی بیمارستان، صبح‫ها پارکینگ منطقه شده است و در دو طرف کوچه ماشین پارک می‫شود. در لاین وسط فقط فضایی برای عبور یک ماشین وجود دارد که عابران پیاده هم باید از آن عبور کنند. از پیاده‌روهای نیم‌متری کنار هم به علت هرس نشدن درختان نمی‫توان استفاده کرد. 2 ساختمان هم در دست ساخت است که کلا پیاده‌رو را اشغال کرده‫اند. با توجه به پر تردد بودن این کوچه خواهشمند است مسیر مناسبی برای عبور عابران در نظر بگیرید.
ساسان غلامی – شهروند اصفهانی

  وعده عریض‌کردن خیابان
خیابان محمدطاهر چند سالی‫ است که داخل طرح است و قرار است عریض و یکنواخت شود. این خیابان دارای 6 مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی، 3 مسجد، مجتمع مسکونی 400 واحدی و همچنین در مسیر خیابان فلاطوری است که دارای مجتمع‌های مسکونی فراوان است. اما متأسفانه اقدام ترافیکی مناسبی برای آن انجام نمی‌شود.
مستوره ستاری – شهروند اصفهانی

  استخرهای مردانه
متأسفانه حتی یک استخر هم در شهر اصفهان نداریم که مخصوص بانوان باشد و در همه ساعات بتوان از آن استفاده کرد. همه استخرها از بعدازظهر تا آخر شب در اختیار آقایان است و خانم‌ها بعدازظهرها نمی‌توانند از این امکان استفاده کنند.
مینا تلافی- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code