موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308. 021- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/05/18
  تردد خلاف جهت در خیابان صغیر
مشکل خیلی بزرگی که در خیابان صغیر هست، تردد خلاف جهت ماشین‌ها و به خصوص موتورسیکلت‌هاست که تردد عابر پیاده را با ناامنی مواجه می‌کند. اگر یک بار در ساعات شلوغ از یک طرف خیابان بخواهید به طرف دیگر بروید، متوجه این موضوع می‌شوید چون وقتی به وسط خیابان می‌رسید موتورسیکلت‌ها خلاف جهت در حال حرکت هستند. پیشنهاد بنده نصب جداکننده در وسط خیابان صغیر است که مشکل را تا حد زیادی رفع می‌کند.
مینا هاشمی - شهروند اصفهانی

  ترافیک خیابان گلزار
 بیش از 30 سال است که ما در خیابان گلزار ساکن هستیم. اما مشکل از زمانی شروع شد که خیابان به طور کاملا ناعادلانه تقسیم شد. اگر میخکوب‌های وسط خیابان را کنده و عادلانه به 2 قسمت مساوی نصب کنید، هم بار ترافیکی محدوده سید احمدیان تا فلکه احمدآباد کم و مشکل سبقت‫های نابجا و بعضا خطرناک این قسمت هم حل می‫شود.
وحید گلیان – شهروند اصفهانی

  فضاهای بازی
متاسفانه فضاهای بازی کودکان در منطقه 11 به شدت نامناسب است، چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی. پارک‌های این منطقه از جمله پارک درخشان امکانات و وسایل بازی محدودی دارند و فاقد تنوعند.
سمیرا سورچی - شهروند اصفهانی

  رسیدگی به کوچه‌های فرعی

ما مشکلی با یکی از همسایه‌هایمان داریم. چندین بار هم خودم هم چند نفر دیگر از همسایه‌های کوچه به شهرداری مراجعه کردیم. حتی نامه کتبی هم نوشتیم ولی رسیدگی نشد. مشکل هم سد معبر است و هم کاشت درخت کنار کوچه که باعث تنگی کوچه شده و عبورومرور عابران را مختل کرده است. از شهرداری خواهشمندیم مشکل را رفع کند.
مینا عبداللهی – شهروند اصفهانی

  مرگ درختان
کوچه درختی در کوچه جوزدان بسیار معروف است. اما به تازگی عده‌ای تنه درخت‌های این خیابان را سوزانده‌اند و می‌خواهند آنها را ریشه‌کن کنند. بارها این موضوع را به 137 گزارش کردم ولی نتیجه‌ای نداشت. امیدوارم با مطرح شدن در روزنامه، جان این درخت‌ها نجات پیدا کند هرچند که دیگر بسیاری از درخت‌ها سوخته‌اند.
محمد ابطحی- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code