موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-031.36650565-36650566 .021 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/05/17
  درختان اصفهانک
من شهروند اصفهانک هستم. از 20 سال پیش تا امروز هر بار به بهانه‌ای درختان این منطقه را بریده‌اند. این روزها هم به بهانه توسعه عرضی و طولی خیابان‌ها به جان درخت‌ها افتاده‌اند. این منطقه به درختان سرسبزش و جاده درختی بی‌نظیرش معروف است، ولی ظاهرا برای مسئولان چندان اهمیتی ندارد. به همین دلیل هم از کنار مسجد دوباره شروع به بریدن درخت‌ها کرده‌اند و جلو می‌روند. خواهشمندیم به حفظ طبیعت ما کمک کنید.
م. صبوری- شهروند اصفهانک

  خیابان خلوت و مسابقه ماشین‌سواری
خیابان ۳۰ متری دانش بین کاوه و رباط به علت خلوت بودن محل مسابقه رانندگی و انجام حرکات آکروباتیک جوان‫ها شده است و امنیت و آرامش را به کلی از ساکنان گرفته است و اهالی جرأت نمی‫کنند از عرض خیابان عبور کنند. چند شب پیش یک اتومبیل به علت انحراف عرض هر 2 باند خیابان را طی کرد و بر اثر برخورد با درخت در باغچه باند مخالف متوقف شد.
محمد هرندی – شهروند اصفهانی

  ترافیک و اتوبوس
چرا برای ترافیک خیابان هوانیروز تا چهارراه شیخ صدوق تدبیری اندیشیده نمی‫شود؟ این خیابان ابتدا قرار بود به کاهش ترافیک منطقه کمک کند، اما این روزها خودش اسیر ترافیک شده است. شب‌ها که به دلیل ترافیک بیش از حد اصلا امکان رفت‌وآمد نیست، حداقل روزها مسیر تاکسی یا اتوبوس مناسبی ایجاد شود که مردم سرگردان نشوند.
پریسا سعیدی- شهروند اصفهانی

  سرعتگیر بزرگ
توقف 24 ساعته اتومبیل‌ها در حاشیه اتوبان شهید خرازی از سمت ترمینال زاینده‌رود تا پل وحید، عملا راه را تنگ‌تر کرده است. دست‌اندازهای بسیار بلند که هیچ رنگ متفاوت، چراغ و یا گل‌میخی ندارند هم باعث می‌شوند که اگر کمی سرعت داشته باشیم، ماشین تا ارتفاع چند متری از زمین بلند شود و بعد از دست‌انداز به زمین کوبیده شود. این اتفاق در بقیه خیابان‌ها هم رخ می‌دهد و متأسفانه اکثر دست‌اندازها بدون علامت و نشان هستند. در این میان، موضوع این است که عرض خیابان کم و پرترافیک است و ممکن است حوادث جبران‌ناپذیری اتفاق بیفتد.
کیوان یاردوستی- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code