موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
021.88932308- 031.36650565-36650566 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1396/03/06
 مجسمه ای که رنگ شده
مجسمه سنگی شهید خرازی در ورودی اصفهان و روبه‌روی ترمینال صفه سال‌هاست که در این مکان نصب شده است. رنگ قبلی این تندیس مسی بود ولی حالا مدتی است که آن را دوباره رنگ کرده اند و سفید شده است. این اقدام باعث شده تا مجسمه بدهیبت به نظر بیاید. شکل قبلی هم زیاد جالب نبود ولی حالا بدتر شده است. بهتر است اگر هم قصد مرمت یا زیباسازی وجود دارد، کمی حرفه ای تر عمل کنیم.
سمانه پاکدستی – دانشجوی گرافیک

 طرح تفصیلی مناسب نیست
مهم ترین مشکلی که طرح تفصیلی اصفهان دارد، تعریض معابر است که به نظر من جز لطمه زدن به بافت تاریخی شهر هیچ ثمری ندارد. بهتر است مسئولان مربوطه در این زمینه تجدیدنظری بکنند. تا جایی که بنده می‌دانم این طرح تا کنون در بسیاری از مناطق شهر اجرا و عملیاتی شده است.
علی دادفرنیا - شهروند اصفهانی

 مواظب آثار تاریخی باشید
به تازگی مشاهده کردم که سردر گرمابه حاج بنان در کوچه میرعماد نرسیده به تکیه ظلمات تخریب شده و نقش و نگارهای آن آسیب جدی دیده است که این موضوع باعث ناراحتی است. بهتر نیست نظارت بیشتر و جدی تری در زمینه حراست از آثار قدیمی و تاریخی صورت بگیرد.
مسعود زاغی نژاد - شهروند اصفهانی

 دیوار خطرناک
مدت هاست تابلویی در کنار یکی از دیوارهای پارک هشت بهشت در خیابان دروازه دولت اصفهان نصب شده که روی آن نوشته شده: «خطر سقوط دیوار» و هشدار داده شده که مردم از نشستن در آن محدوده پرهیز کنند. سوال من این است که بهتر نیست به جای نصب این تابلو، هر چه زودتر دیوار را مرمت و تعمیر کنند؟
ژیلا سماواتی - شهروند اصفهانی

 زباله‌های سپه
خیابان سپه یکی از پرترددترین خیابان‌های اصفهان است و چون ورودی میدان نقش جهان به شمار می‌رود، شلوغ تر هم شده است. با این حال انباشت زباله چهره زشتی به این خیابان بخشیده است. با یکی از ماموران شهرداری صحبت کردم تا فکری به حال زباله‌های این خیابان کنند و قول پیگیری داد. امیدوارم هرچه زودتر نتیجه صحبت هایم را ببینم.
عادل ویسی – شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code