موضوعات
اصفهان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 6293868‌3-6245055‌3-6247136‌3 -031 [همشهری عزیز، دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق این شماره‌ها و در فاصله زمانی ساعت 14 تا 16 تماس بگیرید.]
1394/09/07
  • سد معبر
در خیابان چمران، حد فاصل پل چمران تا خیابان مولوی، مغازه‌های تعمیر خودرو اقدام به سد معبر می‌کنند و با ریختن روغن سیاه روی سطح پیاده رو موجب آلودگی و زشتی پیاده‌رو می‌شود. از شهرداری درخواست می‌کنیم که به‌این موارد رسیدگی کند.
احمد احمد وند- شهروند اصفهانی
 
  • جایزه
در مهد کودک پسر من دائم از والدین خواسته می‌شود که برای بچه‌ها جایزه بخریم. برخی والدین هدایایی می‌خرند که موجب حسرت سایر بچه‌ها و‌ایجاد مشکل برای سایر خانواده‌ها می‌شود.‌ای کاش مهد کودک‌ها ملزم می‌شدند که هر هدیه‌ای را نپذیرند و یا خود مجموعه‌ای از چند بازی فکری را خریداری می‌کردند و به خانواده‌ها می‌گفتند حتما از همین مجموعه خرید کنند. ضمنا برگزاری تولد در مهد کودک‌ها نیز باید پیرو ضوابط خاصی باشد.  در‌این باره نیز باید تذکرهای لازم داده شود. برگزاری تولد در مهد کودک باید باعث خوشحالی بچه‌ها شود نه‌این که باعث شود چشم و همچشمی‌را از همان خردسالی بیاموزند.
مسعود حسینی- شهروند اصفهانی
 
  • مسجد
در شهر اصفهان که یک شهر مذهبی هم هست، در ساعاتی به غیر از مواقع  اذان در مساجد بسته است. متولی مسجد هم می‌گوید اگر در مسجد را نبندیم، بعضی افراد به بهانه نماز می‌آیند و شیر آب را می‌دزدند.‌اما‌این وضع اصلا برازنده شهر ما نیست. اداره‌امور مساجد باید در‌این باره تدابیری بیندیشد.
آرمین دلاوری – شهروند اصفهانی
 
  • محله محمود آباد
محله محمود آباد در منطقه 12 شهرداری اصفهان به سبب نزدیکی به شهرک صنعتی و تعداد زیادی کارگاه، همیشه پر از ماشین‌های سنگین است. همین‌امر عبور و مرور را برای شهروندان مشکل کرده است. بارها هم در‌این باره به شهرداری مراجعه کرده‌ایم.‌اما هنوز اقدام موثری انجام نشده است.
هادی مقاره عابد- شهروند اصفهانی
   
  • پل عابرپیاده مکانیزه
جلوی بیمارستان سوانح سوختگی در خیابان کاوه به علت عبور و مرور بیماران سوختگی و کسانی که به عیادت و ملاقات‌ایشان می‌آیند، نیاز به پل عابر پیاده با‌امکانات بیشتر و راحت‌تر از جمله آسانسور یا پله برقی هست،‌اما تا به حال به‌این موضوع توجهی نشده است و به همین دلیل عبور و مرور از‌این پل به خوبی انجام نمی‌شود.
احسان مظلومی‌- شهروند اصفهانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code