موضوعات
اصفهان

سپاهانی‌ها با کرانچار اتمام حجت کردند

نویسنده: وحید افشار/ اصفهان - خبرنگار همشهری
زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان حتی تصورش را هم نمی‌کرد که در 2 ماه ابتدایی حضور خود در اصفهان که به مناسبت آغاز لیگ هفدهم صورت گرفت، این‌طور درگیر مشکلات متعدد شود ولی به هر حال سپاهان بعد از عملکرد متوسطی که در رقابت‌های لیگ داشت از جام حذفی هم کنار رفت تا اوضاع برای کرانچار بسیار سخت شود. شکست در مقابل صنعت نفت آبادان باعث نارضایتی مدیریت باشگاه هم شد و کرانچار به عنوان نفر اول کادر فنی تیم باید پاسخگوی نتایج سپاهان هم باشد...
1396/06/22
زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان حتی تصورش را هم نمی‌کرد که در 2 ماه ابتدایی حضور خود در اصفهان که به مناسبت آغاز لیگ هفدهم صورت گرفت، این‌طور درگیر مشکلات متعدد شود ولی به هر حال سپاهان بعد از عملکرد متوسطی که در رقابت‌های لیگ داشت از جام حذفی هم کنار رفت تا اوضاع برای کرانچار بسیار سخت شود. شکست در مقابل صنعت نفت آبادان باعث نارضایتی مدیریت باشگاه هم شد و کرانچار به عنوان نفر اول کادر فنی تیم باید پاسخگوی نتایج سپاهان هم باشد.
پس از حذف شدن سپاهان از رقابت‌های جام حذفی و شکست مقابل صنعت نفت آبادان، مدیران باشگاه سپاهان به زلاتکو کرانچار اخطار جدی داده‌اند چون خروج از جام حذفی آن هم در خانه برای مدیران سپاهان قابل قبول نیست، آن هم سپاهانی که همیشه یکی از مدعیان این جام بوده است. پس از شکست سپاهان مقابل نفت آبادان خبرهایی درباره برکناری کرانچار در فضای مجازی منتشر شد اما ظاهرا این خبرها درست نبوده و تنها به کرانچار هشدار جدی داده شده است. در این هفته مدیریت باشگاه با کرانچار نشستی رسمی را برگزار کرد و در مورد نتایج ضعیف سپاهان در لیگ برتر و حذف از جام حذفی باشگاه‌های کشور به او تذکر جدی داده شد. سپاهان در حال حاضر با 6 امتیاز در رده دهم جدول لیگ برتر قرار گرفته و با صدر ۷ امتیاز فاصله دارد.
سپاهان در فصل گذشته نیز همین تجربه را داشت و نتایجی که عبدالله ویسی با تیمش کسب کرد در نهایت به اخراج او از سپاهان منجر شد. البته در شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد که در مورد زلاتکو کرانچار اتفاق جدیدی بیفتد و این سرمربی کروات حداقل تا نیم‌فصل فرصت دارد مشلات تیمش را حل کند. به هر صورت سپاهانی‌ها این فصل برای تیمشان هزینه بسیار زیادی انجام دادند و انتظار می‌رفت که سپاهان بتواند بعد از نتایج ضعیف 2 فصل گذشته خود در این فصل با زلاتکو کرانچار در لیست مدعیان قهرمانی قرار بگیرد، ولی در حال حاضر این اتفاق نیفتاده و باید دید که اولتیماتوم سپاهان به زلاتکو کرانچار چگونه می‌تواند شرایط این تیم را در جریان مسابقات لیگ تغییر دهد.
البته کرانچار سرمربی کم‌تجربه‌ای نیست و قبل از این هم سابقه قرار گرفتن در موقعیت‌های اینچنینی را داشته است اما مساله مهم اینجاست که هواداران سپاهان چندان هم صبور نیستند و آنقدر در این 2 فصل گذشته برای تیمشان نگران بوده‌اند که شاید به کرانچار اجازه ندهند بیشتر از این در فکر آماده‌سازی تیمش باشد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code