موضوعات
اصفهان

سهراب مرادی در لیست فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

نویسنده:
تابستان سال گذشته بود که سهراب مرادی وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان موفق شد در رقابت‌های المپیک برزیل به عنوان اول دست پیدا کند و اولین مدال المپیکی را در تاریخ ورزش اصفهان به گردن بیاویزد...
1396/08/21
تابستان سال گذشته بود که سهراب مرادی وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان موفق شد در رقابت‌های المپیک برزیل به عنوان اول دست پیدا کند و اولین مدال المپیکی را در تاریخ ورزش اصفهان به گردن بیاویزد. سهراب در یک سال و نیم گذشته همچنان شرایط خوب خودش را حفظ کرده و از شانس‌های اصلی کسب مدال در مسابقات جهانی هم است.  به گزارش همشهری، در شرایطی که علاقه‌مندان به رشته وزنه‌برداری در ایران شاهد رکوردشکنی سهراب مرادی در اردوی شمال بودند، فدراسیون جهانی وزنه‌برداری لیست اولیه وزنه‌برداران را برای حضور در مسابقات جهانی وزنه‌برداری اعلام کرد. در این لیست برای ایران فعلا نام 10 وزنه‌بردار وجود دارد، اما در لیستی که بعد از کنگره اعلام می‌شود، 8 نفر اصلی اعلام خواهند شد. امکان تغییر رکوردهای ورودی هم وجود دارد.  با این حال، سهراب مرادی و کیانوش رستمی در صدر اوزان خود قرار دارند و باید منتظر درخشش آنها در مسابقات جهانی باشیم. البته شرایط سهراب برای حضور در این مسابقات کاملا مشخص است اما مشکلات کیانوش رستمی با فدراسیون وزنه‌برداری همچنان حل‌نشده باقی مانده است.

  3 شناگر اصفهانی به اردوی تیم ملی رسیدند
شنای اصفهان در چند سال گذشته به واسطه معرفی تک‌ستاره‌هایی مثل محمد علیرضایی و جمال چاووشی‌فر یکی از تغذیه‌کننده‌های اصلی تیم ملی بوده است.
به گزارش همشهری، با وجود اینکه شناگران کشورمان با توجه به قدرت کشور چین در شنای آسیا شانس آنچنانی برای موفقیت ندارند، اما اردوی آماده‌سازی تیم ‌ملی شنای آقایان به منظور حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ و المپیک جوانان (بوینس‌آیرس ۲۰۱۸) در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی در حال برگزاری است.  ۲۰ ورزشکار برای حضور در دور جدید اردوها دعوت شده‌‌اند. اردوی شناگران بازی‌های آسیایی اندونزی ۲۰۱۸ از دیروز (شنبه) آغاز شده است و تا پنجشنبه همین هفته ادامه دارد. اردوی شناگران المپیک جوانان بوینس‌آیرس ۲۰۱۸ نیز شنبه تا جمعه (چهارم تا دهم آذر ۹۶) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.  طبق اعلام کمیته فنی، عدم حضور در اردو در تاریخ‌های اعلام شده، بدون مجوز، به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای تیم‌های ملی و کلیه مسابقات برون‌مرزی در سال ۱۳۹۶ است.
جمال چاووشی‌فر در رده بزرگسالان به همراه متین سهران و علیرضا یاوری در رده جوانان 3 نماینده شنای اصفهان هستند که در این 2 اردو حاضرند و در کنار بقیه شناگران به آب می‌رنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code