موضوعات
اصفهان

سقوط یك كودك از سی و سه پل

نویسنده:
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان با اشاره به سقوط یك كودك از سی و سه پل این شهر گفت: هیچ موردی از وقوع حادثه مشابه این موضوع در گذشته رخ نداده است...
1396/07/19
 مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان با اشاره به سقوط یك كودك از سی و سه پل این شهر گفت: هیچ موردی از وقوع حادثه مشابه این موضوع در گذشته رخ نداده است.
غفور راستین در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این حادثه حدود ساعت 21 شب رخ داد و اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه کودک را به بیمارستان الزهرا (س) انتقال داد. کودک تا رسیدن به بیمارستان هوشیار بوده است.
وی با بیان اینکه مشابه این حادثه در گذشته اتفاق نیفتاده است، افزود: زمانی که نیروهای امداد اورژانس به محل حادثه رسیدند، دختربچه در آغوش پدرش بود و پدر اعلام کرد که کودک از بالای پل به پایین پرت شده است.
معاون میراث فرهنگی استان اصفهان نیز در واکنش به خبر سقوط یک دختربچه‌ از پل تاریخی سی ‌و سه پل اظهار کرد: تاکنون چندین مکاتبه با شهرداری اصفهان و سازمان نوسازی و بهسازی در زمینه ایمن‌سازی پل انجام شده است.
ناصر طاهری در گفت‌وگو با تسنیم افزود: قرار شده است سازمان نوسازی و بهسازی یک نمونه‌ حفاظ برای یکی از دهانه‌های سی ‌و سه پل طراحی کند و در صورت تایید اداره میراث، سراسر پل به آن حفاظ مجهز می‌شود.
معاون میراث فرهنگی استان اصفهان با بیان اینکه ما به ضرورت ایمن‌سازی پل‌های تاریخی رسیده‌ایم، گفت: ما نمی‌خواهیم برای هیچ‌یک از شهروندان و گردشگران در محوطه آثار باستانی اتفاق ناراحت‌کننده‌ای رخ دهد.

سقوط متهم ۳۰ ساله از طبقه چهارم دادگستری
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: جوانی ۳۰ ساله که به دلیل پرونده کیفری در دادگستری کهندژ حضور یافته بود، خود را از طبقه چهارم این مرکز به پایین پرت کرد.
احمد خسروی وفا در گفت‌وگو با مهر با اشاره به حادثه سقوط این متهم در دادگاه ناحیه 4 شهر اصفهان و با اشاره به اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: متهم به دلیل پرونده کیفری در دادگاه حضور یافته بود و پرونده وی در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به اینکه اورژانس به‌موقع در محل حضور یافت و این متهم مجروح را به مرکز درمانی انتقال داد، افزود: هنوز خبر قطعی درخصوص وضعیت سلامت وی در دست نداریم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code