موضوعات
اصفهان

دوندگان ذوب‌آهن روی پله سوم لیگ

نویسنده:
باشگاه ذوب‌آهن سال‌هاست در حمایت از دو و میدانی اصفهانی حرف اول را می‌زند و این مساله باعث شده است نمایندگان اصفهان پای ثابت حضور در لیگ برتر کشور باشند...
1396/07/19
 باشگاه ذوب‌آهن سال‌هاست در حمایت از دو و میدانی اصفهانی حرف اول را می‌زند و این مساله باعث شده است نمایندگان اصفهان پای ثابت حضور در لیگ برتر کشور باشند.
به گزارش همشهری، دو و میدانی یک رشته مادر و پرطرفدار است که از لحاظ هزینه خرج آنچنان زیادی هم روی دست باشگاه‌ها نمی‌گذارد.
روز نخست از مرحله دوم رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که با شرکت بیش از ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم باشگاهی در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با معرفی برترین‌ها و پیشتازی باشگاه آسان‌پرداخت خاتمه یافت. همچنین در جریان برگزاری این مسابقات احسان حدادی موفق شد بعد از پشت سر گذاشتن مراحل آسیب‌دیدگی و رهایی از بند مصدومیت با پرتابی معادل ۶۵ دقیقه و ۶۶ ثانیه متر بهترین نتیجه 4 سال اخیر را به ثبت برساند.  سید امیر زمان‌پور از تیم مقاومت نیز با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه موفق شد رکورد ملی ماده ۱۵۰۰ متر نوجوانان ایران را جابه‌جا کند. تیم ذوب‌آهن اصفهان هم در پایان این دور روی پله سوم قرار گرفت.  میلاد رمضانی (ذوب‌آهن اصفهان) با زمان ۴۸ دقیقه و ۵ صدم ثانیه و مهدی رحیمی (ذوب‌آهن اصفهان) با زمان ۴۸ دقیقه و ۵۰ ثانیه در ماده 200 متر به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.  در 1500 متر نیز امیر مرادی (ذوب‌آهن اصفهان) با زمان ۳ دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه به مقام اول دست پیدا کرد.   بهنام شیری در پرتاب دیسک و عبدالله جمشیدی در پرتاب وزنه، سیاوش سلیمی در پرش ارتفاع، میلاد دریساوی در پرش سه‌گام و دوندگان دوی 400 متر امدادی دیگر نفرات موفق ذوب‌آهن در این دور لقب گرفتند.

  صدرنشینی اسنوکر به دیناروند رسید
فعالیت‌های هیات بولینگ و بیلیارد اصفهان برای شناسایی استعدادهای ورزشی همچنان ادامه دارد و برگزاری مسابقات درون‌استانی بهترین فرصت برای انجام این کار است.  به گزارش همشهری، در شرایطی که تعداد باشگاه‌های ورزشی مخصوص انجام ورزش اسنوکر در اصفهان آنچنان هم زیاد نیست، دومین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر استان اصفهان با حضور 32 اسنوکرباز در باشگاه کولان اصفهان برگزار شد.  در این دوره از رقابت‌ها شرکت‌کنندگان به صورت حذفی با هم به رقابت پرداختند که در پایان آرمان دیناروند موفق شد با شکست ۴ بر یک پژمان معمار قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کند.  پژمان معمار، شاهین خرمی‌دل و فریمان عطاپور هم مقام‌های دوم تا چهارم را به دست آوردند. مهدی حاتمی هم به عنوان بازیکن اخلاق این دوره شناخته شد.

  بانوان کامپوند ذوب‌آهن صدرنشین شدند
رشته تیر و کمان اخیرا عملکرد بسیار خوبی در مسابقات بین‌المللی داشته و به همین دلیل بین علاقه‌مندان به این رشته جایگاه مناسبی پیدا کرده است و رقابت‌های لیگ آن هم با جذابیت بسیار دنبال می‌شود.  به گزارش همشهری، در پایان هفته‌های پنجم و ششم رقابت‌های لیگ برتر تیر و کمان که در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به میزبانی ذوب‌آهن اصفهان در سایت تیر و کمان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، تیم‌های برتر لیگ در جدول رده‌بندی مشخص شدند.  در جدول رده‌بندی لیگ و در بخش ریکرو بانوان، تیم‌ شهرداری بندرعباس با ۲۱ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های پاس طلایی با ۲۰ امتیاز و پترو کیمیاگر راد با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.  در ریکرو مردان، پترو کیمیاگر راد با ۲۱ امتیاز صدرنشین است و پاس ناجا با ۱۹ امتیاز و آرمان با ۱۸ امتیاز در جدول رده‌بندی دوم و سوم هستند.  در کامپوند بانوان، ذوب‌آهن با ۱۶ امتیاز در جایگاه نخست جدول رده‌بندی قرار دارد و پترو کیمیاگر راد با ۱۵ امتیاز و شهرداری بندرعباس با ۱۴ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند. همچنین در کامپوند مردان، پاس ناجا با ۲۵ امتیاز صدرنشین است و شهرداری بندرعباس با ۲۱ امتیاز و پترو کیمیاگر راد با ۱۹ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code