موضوعات
اصفهان

تکواندوکار اصفهانی به تیم ملی رسید

نویسنده:
سجاد مردانی در چند سال اخیر به نوعی نماد تکواندوی اصفهان بوده که حتی تجربه حضور در مسابقات المپیک را هم به کارنامه خودش اضافه کرده است...
1396/06/15
سجاد مردانی در چند سال اخیر به نوعی نماد تکواندوی اصفهان بوده که حتی تجربه حضور در مسابقات المپیک را هم به کارنامه خودش اضافه کرده است.
به گزارش همشهری، البته مردانی در المپیک برزیل ناکام بود ولی این شانس را دارد که در المپیک 2020 بتواند یک مدال ارزشمند به کارنامه ورزش اصفهان اضافه کند.
دومین مرحله مسابقات گرندپری (G4) در سال ۲۰۱۷ با حضور تکواندوکاران برتر جهان در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از ۳۱ شهریورماه به مدت 3 روز در شهر رباط مراکش برگزار خواهد شد. تیم ‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها از روز ۲۸ مردادماه تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده است.
آرمین هادی‌پور، محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، ابراهیم صفری، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، فرشاد قیاس‌شندی و سجاد مردانی (تکواندوکار اصفهانی) نفرات حاضر در این اردو هستند.
با اعلام مهدی بی‌باک، سرمربی تیم‌ملی تکواندو کشورمان، این تیم با ترکیب محمد کاظمی و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸0+ کیلوگرم در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.
علیرضا نصر آزادانی تکواندوکار سابق تیم ملی هم به عنوان مربی در کادر فنی تیم ملی حضور دارد.
 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code