موضوعات
اصفهان

برنامه موبایلی برای یادگیری بسکتبال حرفه‌ای

نویسنده:
برنامه موبایلی Zepp که پیش از این از حسگرهای گوشی برای ارتقای کیفیت بازی بیس‌بال و فوتبال آمریکایی استفاده می‌کرد، به روز شده تا بسکتبال حرفه ای را به علاقه مندان بیاموزد...
1396/05/21
برنامه موبایلی Zepp که پیش از این از حسگرهای گوشی برای ارتقای کیفیت بازی بیس‌بال و فوتبال آمریکایی استفاده می‌کرد، به روز شده تا بسکتبال حرفه ای را به علاقه مندان بیاموزد.
به گزارش مهر، این برنامه که با اندروید و iOS سازگار است، از هوش مصنوعی بالایی برخوردار است و برای استفاده از آن، کاربر باید گوشی را در محل مناسبی قرار دهد و با استفاده از دوربین آن از پرتاب‌های خود به سمت سبد فیلمبرداری کند.
این نرم افزار با تحلیل شوت‌های بازیکنان به سمت سبد از طریق الگوریتم‌های هوش مصنوعی اطلاعات تکمیلی در این زمینه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
کاربران می‌توانند ویدئوهای تهیه شده از پرتاب هایشان و همین طور داده‌های مربوط به عملکرد خود در این نرم افزار را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند و میزان مهارت خود در بازی بسکتبال را با یکدیگر مقایسه کنند.
این نرم افزار برای تحلیل پرتاب‌های بازیکنان عمدتا از حسگرهای گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کند. این احتمال وجود دارد که در آینده نمونه‌های مشابهی از این برنامه موبایلی با هدف ارتقای کیفیت علاقه‌مندان به دیگر رشته‌های ورزشی هم عرضه شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code