موضوعات
اصفهان

انتخاب 90 شهردار جدید در استان

نویسنده:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از انتخاب شهرداران توسط اعضای شورای شهر خبر داد و تصریح کرد: 32 نفر از شهرداران استان اصفهان همچون دوره قبل به کار خود ادامه می‌دهند و حدود 90 نفر از شهرداران جدید انتخاب شده که تاکنون 70 نفر از آنان معرفی شده‌اند و 20 نفر از شهرداران هنوز معرفی نشده‌اند...
1396/07/18
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از انتخاب شهرداران توسط اعضای شورای شهر خبر داد و تصریح کرد: 32 نفر از شهرداران استان اصفهان همچون دوره قبل به کار خود ادامه می‌دهند و حدود 90 نفر از شهرداران جدید انتخاب شده که تاکنون 70 نفر از آنان معرفی شده‌اند و 20 نفر از شهرداران هنوز معرفی نشده‌اند.
به گزارش فارس، محمدعلی طرفه با حضور در مراسم تودیع و معارفه شهردار دهاقان اظهار کرد: بعد از برگزاری انتخابات دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا و آغاز به کار آنان، شاهد معرفی شهرداران از سوی شوراها بودیم تا به امور شهرها رسیدگی شود.
وی از حضور و فعالیت شهرداران در 107 شهر استان اصفهان خبر داد و افزود: در 103 شهر استان اصفهان که جمعیتی زیر 200 هزار نفر داشتند احکام مربوطه توسط استاندار نوشته و 4 شهری که جمعیتی بیش از 200 هزار نفر داشتند توسط وزیر مشخص شد.
طرفه اعتمادسازی را از اهداف اساسی مدیریت شهری دانست و بیان کرد: شهرداری‌ها برای خدمت به مردم تشکیل شده‌اند. خدمت‌رسانی به مردم و ارتباط با آنان سبب اعتمادسازی می‌شود و اعتمادسازی توسط شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها از اهداف اساسی مدیریت شهری قلمداد می‌شود.
وی اذعان کرد: رعایت اصول شهرسازی، طرح‌های تفصیلی و جامع و ایجاد لبخند بر لب مردم از دیگر وظایف شهرداری‌هاست با این حال در احقاق حقوق مردم با کسی معامله نمی‌کنیم، چراکه در غیر این ‌صورت در دنیا و آخرت دچار خسران می‌شویم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: رعایت نکردن نکات فنی پیامدهای جبران‌ناپذیری دارد و تلاش ما در کمیسیون 5 شورای برنامه‌ریزی این بوده است که به موقع مجوز دهیم.  وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم که شهرداران در مسیر رضایت و اعتماد مردم و رشد و تعالی شهرها قدم بردارند و شاهد پیشرفت شهرها باشیم.  همچنین در ادامه فرماندار شهرستان دهاقان ضمن تبریک به شهردار جدید دهاقان اظهار کرد: رعایت آموزه‌های دینی و هنر معماری اسلامی در شهرسازی بسیار مهم است و باید به آن توجه شود.
علی‌اصغر قاسمیان افزود: با توجه به اینکه شهرستان دهاقان ظرفیت گردشگری مناسبی دارد امیدواریم که بیشتر از قبل به این موضوع توجه شود و شاهد رونق در این زمینه باشیم.  فرماندار شهرستان دهاقان اذعان کرد: رفتار مناسب مدیریت با مردم و پرسنل از ویژگی‌های بارزی است که سبب همکاری و پیشرفت کار در همه امور می‌شود.
وی در پایان عنوان کرد: نگاه پیش‌بینانه نسبت به حوادث طبیعی و غیرطبیعی موجود در شهر از جمله عوامل مهمی است که باید روی آن تمرکز کافی باشد.
در ادامه، محمد لطفی شهردار جدید شهر دهاقان نیز اظهار کرد: سعی داریم در شهرداری کارهای مؤثری را انجام دهیم تا رضایت مردم کسب شود.
وی افزود: کار در شهرداری چند وجه دارد و برای مثال اگر ما پارکی را می‌سازیم نگهداری و بهره‌برداری از آن را هم برعهده داریم.
شهردار جدید دهاقان اذعان کرد: دهاقان کهن‌دیاری زیبا با طبیعتی بکر و دیدنی است و استعداد گردشگری فراوانی دارد که باید توسعه داده شود.
وی بیان کرد: وجود گلخانه‌های سبزی و صیفی در دهاقان نشان‌دهنده ظرفیت‌های بالقوه در این شهر است که به حمایت و پشتیبانی نیاز دارند.
لطفی عنوان کرد: برای توسعه دهاقان به همراهی و همکاری همه اقشار نیازمند هستیم و امیدواریم که ما را تنها نگذارند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم صاحب شهر هستند و همکاری آنان با شهرداری سبب خروجی خوب و مطلوب می‌شود که به نفع خودشان است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code