موضوعات
اصفهان

آخرین فرصت گیتی‌پسند برای بازگشت به جمع مدعیان

نویسنده: وحید افشار/ اصفهان - خبرنگار
هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران فردا برگزار خواهد شد...
1396/09/08
هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران فردا برگزار خواهد شد. با نتایجی که در بازی‌های هفته قبل به دست آمد، باید به این نکته اشاره کرد که فوتسال اصفهان با حضور گیتی‌پسند از شانس چندانی برای قهرمانی در لیگ برخوردار نیست. هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران در شرایطی برگزار خواهد شد که تیم فوتسال گیتی‌پسند بعد از باخت به تاسیسات دریایی و تساوی خانگی در مقابل آذرخش بندرعباس نتوانست از توقف مس سونگون استفاده کند و این چیزی جز کم شدن شانس قهرمانی گیتی‌پسند به همراه نداشت.
شاگردان حسین شمس فردا در ساوه مهمان شهرداری این شهر هستند تا شاید با گرفتن 3 امتیاز حداقل امید خودشان را برای باقی ماندن در کورس قهرمانی لیگ حفظ کنند. در جدول فعلی و تا پایان هفته نوزدهم مس سونگون با 48 امتیاز تیم صدرنشین است و گیتی‌پسند هم با 41 امتیاز روی پله دوم جدول قرار دارد. تاسیسات هم با وجود چند باخت عجیب در شروع نیم‌فصل دوم با بردی که در مقابل گیتی‌پسند کسب کرد 40 امتیازی شد و روی پله سوم قرار دارد. البته تبریزی‌ها این هفته بازی سختی در مقابل فرش‌آرا مشهد دارند و در صورت پیروزی گیتی‌پسند در خانه رقیب خودش این اختلاف 7 امتیازی در صدر جدول ممکن است کمتر هم بشود.
در حال حاضر 7 هفته تا پایان مسابقات لیگ زمان باقی است و گیتی‌پسند باید به ترتیب در مقابل شهرداری (ساوه)، مقاومت قرچک (اصفهان)، آتلیه تهران قم (تهران)، پارسیان شهر قدس (اصفهان)، فرش‌آرا (مشهد)، مس سونگون (اصفهان) و حفاری (اهواز) بازی کند که به هیچ وجه مسابقات ساده‌ای نیستند و به همین دلیل کار گیتی‌پسند برای جبران فاصله 7 امتیازی با مس سونگون بسیار سخت است.
به هر حال تغییراتی که مدیریت گیتی‌پسند در پایان نیم‌فصل اول لیگ در کادر فنی تیمش ایجاد کرد و حسین شمس را به جای علیرضا افضل آورد، در این راستا بود که تیم شرایط بهتری پیدا کند اما نتایج گیتی‌پسند در 2 هفته گذشته اصلا خوب نبوده و اگر شرایط به همین ترتیب پیش برود، حتی احتمال اخراج حسین شمس هم وجود دارد.
زیاد شدن فاصله با تیم مس سونگون فرصتی را در اختیار اصفهانی‌ها قرار نخواهد داد تا بتوانند در بازی مستقیم خودشان در مقابل این حریف تبریزی به فکر جبران فاصله باشند و شاید بازی در مقابل شهروند آخرین فرصت گیتی‌پسند برای بازگشت دوباره به جمع مدعیان قهرمانی لیگ باشد. البته گیتی‌پسند در بازی رفت در مقابل نماینده ساوه به‌سختی و با نتیجه 5 بر 3 حریف خودش را شکست داد و در این شرایط کاری بسیار سخت در خانه شهرداری در پیش رو دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code