موضوعات
ایلام

ملکشاهی بدون تجهیزات پزشکی

نویسنده:
کمبود خدمات پزشکی در شهرستان ملکشاهی در استان ایلام مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است...
1396/06/06
 کمبود خدمات پزشکی در شهرستان ملکشاهی در استان ایلام مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است.
به گزارش ایرنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی در این ارتباط گفت: سال 95 یک دستگاه سونوگرافی توسط یکی ازخیران خریداری و دراین مرکزنصب شد که بعلت نبود پزشک متخصص این دستگاه بلا استفاده مانده است. سمیرجمشیدی اظهار کرد: تنها دستگاه رادیولوژی این مرکز نیز قدیمی بوده و فاقد کیفیت مناسب برای عکس برداری و تشخیص پزشکی است و بیماران به ناچار به مرکز استان مراجعه می‌کنند.
وی اضافه کرد: با پیگیری‌های فرماندار و دیگر مسئولان با دانشگاه علوم پزشکی قرار شده در آینده نزدیک یک دستگاه جدید رادیولوژی در اختیار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قرار گیرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی افزود: به منظور کاهش مراجعات مردمی به مرکز استان 2 روز در هفته پزشک متخصص داخلی و اطفال در مرکز بهداشت و درمان شماره یک ولیعصر شهر ارکواز به مردم خدمات لازم را ارائه می‌دهند.  جمشیدی تکمیل مرحله نخست ساختمان دی کلینیک ، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه مرکز بهداشت و درمان شهر ارکواز و روستای گنبد پیرمحمد ، احداث چهارخانه بهداشت روستایی ، راه اندازی مرکز جامع خدمات سلامت در شهر مهر ، احداث ساختمان اداری مرکز بهداشت و درمان را از جمله اقداماتی برشمرد که از ابتدای سال جاری انجام گرفته است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code