موضوعات
ایلام

مديركل راه و شهرسازي ايلام:

مشكلات زيرساختي 9 هزار واحد مسكن مهر رفع شد

نویسنده:
مديركل راه و شهرسازي ايلام گفت: مشكلات زيرساختي 9 هزار واحد مسكن مهر ايلام رفع شد.
1393/06/29
«عبدالله بهادري» درگفت‌وگو با فارس اظهار كرد: با تدابير انديشيده شده و مكاتبات صورت گرفته با شركت‌هاي آب و برق استان، مشكلات زيرساختي 9 هزار واحد مسكن مهر در استان ايلام رفع شده است. 
مديركل راه و شهرسازي ايلام گفت: در مجموع 11 هزار و 797 واحد مسكن مهر در ايلام در حال تكميل است كه به‌زودي و ظرف ماه‌هاي آتي به مرور تكميل مي‌شود.  وي ادامه داد: اين واحدها مطابق قانون اگر سفت‌كاري آنها به مرحله 85‌درصد برسد از نظر قانون تمام شده است و بايد ديگر امورات آنها به اتمام برسد. 
اين مسئول اضافه كرد: واحدهاي مسكن مهر با پول مردم و تسهيلات بانكي احداث شده كه بايد پس از احداث در اختيار مردم و افراد واجد شرايط قرار گيرد. 
بهادري تصريح كرد: برخي از قراردادهاي ساخت مسكن مهر سه جانبه بوده و برخي نيز دو جانبه هستند و آنهايي كه سه جانبه بوده مشكل خاصي نداشته و قراردادهاي دو جانبه نيز رفع مشكل شده است. 
مديركل راه و شهرسازي ايلام گفت: مشكلاتي كه موجود است مربوط به دهلران و تعاوني تاكسيراني بوده كه در حال رفع مشكلات اين واحدها بوده و مشكل خاصي در استان در اين حوزه وجود ندارد. 
وي ادامه داد: اين دستگاه اجرايي تمام توان خود را صرف ارائه خدمات به مردم كرده است و در اين زمینه از هيچ كوششي دريغ نمي‌كند. 
 
فرمانده انتظامي استان: 
سارق حرفه‌اي لوازم داخل خودرو دستگير شد
فرمانده انتظامي استان ايلام از دستگيري سارق حرفه‌اي لوازم داخل خودرو خبر داد.  به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني پليس، سردار«علي دولتي» از كشف 33 سرقت لوازم داخل خودرو خبر داد و اظهار كرد: به دنبال وقوع چندين فقره سرقت لوازم داخل خودرو در يك ماه گذشته موضوع به‌صورت ويژه در برنامه كارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.  
وي افزود: تلاش يك هفته‌اي كارآگاهان سرانجام نتيجه داد و سارق سابقه‌دار در مخفيگاهش دستگير شد.  
فرمانده انتظامي استان ايلام با بيان اين‌كه اين فرد درتحقيقات اوليه به20 فقره سرقت لوازم داخل خودرواعتراف كرده است، خاطرنشان كرد: مأموران پليس آگاهي همچنين در يك عمليات موفق پليسي توانستند سارق ديگري را كه در سرقت لوازم داخل خودرو فعاليت داشت، شناسايي و دستگير كنند.  
اين مسئول گفت: اين فرد نيز به 13 فقره لوازم داخل خودرو در شهر ايلام اعتراف كرده است. 
 سردار دولتي با تأكيد بر اين‌كه سهل‌انگاري مالباختگان انگيزه بسياري از سرقت‌ها بوده است از مردم خواست با اقدامات پيشگيرانه فرصت ارتكاب سرقت را از سارقان سلب كنند. 
 
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code