موضوعات
ایلام

صدای همشهری ایلام

نویسنده:
شهروندان محترم می‌توانند نظرات ، دغدغه‌ها و مشکلات خود را در تماس با تلفن 88932308-021 یا سرپرستی همشهری در استانشان مطرح کنند.
1396/06/15
 اتلاف آب درآبیاری فضای سبزبا تانکر
آبیاری فضای سبزدرمیدان‌ها وبلوارهای اصلی در اغلب موارد با تانکرها انجام می‌شود اما به دلیل آنکه نظارتی روی انجام این کار نیست تمام کف خیابان وآسفالت پر از آب می‌شود و تانکر آبرسان هم تا وقتی به مقصد می‌رسد نصف آب داخل خود را با همین شیوه غیرصحیح آبیاری از دست داده است. مناسب است تا مسئولان شهرداری در آبیاری فضای سبز و حمل آب با تانکر تدابیر مناسبتری را بیندیشند و از اتلاف آب جلوگیری کنند.
احمدخانی - ایلام

  نظارتی روی بازار مرغ نیست
قیمت مرغ زنده درمرغداری‌ها 5000 تومان و درمغازه‌های خرده فروشی برای مصرف کننده 8400 تومان است. دراین میان تولید کننده (مرغدار) ومصرف کننده سودی نمی‌کنند وبیشترین بهره را واسطه‌ها می‌برند. چرا مدیران صنعت وبازرگانی استان بعنوان نهاد ذیصلاح وقیمت گذاربررسی ونظارت نمی‌کنند.؟
حاجی بیگی- ایلام

  اختلال در شبکه تلفن روستای محمودآباد
مدتی است دربرقراری تماس خطوط تلفن همراه روستای محمودآباد ( از توابع بخش سیروان) اختلال ایجاد شده بطوری که دراکثرمواقع با مشکل جدی مواجه هستیم وبه هیچ وجه نمی‌توانیم تماس تلفنی برقرارکنیم. خواهشمندیم درزمینه رفع مشکل مزبورازطریق مسئولان ذی ربط پیگیری کنید.
جمعی ازاهالی روستا

  مردم طاقطاوی آب آشامیدنی می‌خواهند
روستای طاقطاوی ازتوابع بخش چوارکه حدود ۱۰۰ خانه جدید الاحداث درآن وجود دارد فاقد آب آشامیدنی است و با پیگیری‌های فراوان نسبت به احداث منبع آب ولوله کشی خیابان‌ها ومنازل ازسوی آب وفاضلاب روستایی ونصب کنتوربرای منازل اقدام شد و فقط هفته‌ای یک تانکر آب به این روستا اختصاص یافته است که حتی کفاف یک ساعت مصرف را هم نمی‌دهد. مسئولان برای رفع این مشکل اقدام کنند.
عزیزی- چوار

  رویش نخاله‌ها در جایگاه فضای سبز
درمسیربلوارشهرداری وروبروی مسکن‌های مهرمحوطه‌ای وجود دارد که درنقشه‌های شهرداری برای فضای سبزگذاشته شده است اما اکنون انبوهی ازنخاله‌ها فضای منطقه را زشت کرده‌‌اند وقسمتی از این فضا هم به محلی برای پارک ماشین‌های سنگین تبدیل شده است.
از مدیران شهری جدید درخواست داریم به زیباسازی شهر بیشتر توجه کنند وبا توجه به حجم بالای جمعیتی که در این منطقه سکونت دارند اقدامات لازم را برای این محوطه انجام دهند.
از طرف اهالی خیابان کمیل و بلوار شهرداری

  در محله سبزی آباد سطل زباله بگذارید
محله سبزی آباد، خیابان نور، کوچه دانش با وجود 25 خانه سطل آشغال ندارد و ماموران شهرداری هم داخل کوچه نمی‌آیند به این دلیل که بن بست هست و مجبوریم هر روز با ماشین خودمان زباله‌ها را به خیابان پایین‌تر ببریم.
رستاد- ایلامارسال پیام اشتراک 
 
 Security code