موضوعات
ایلام

صدای همشهری ایلام

نویسنده:
1396/07/29
   دپوی نخاله‌های ساختمانی
در زمین‌های مسکونی معروف به نثار در روبروی منازل مسکونی پالایشگاه گاز جنب بیمارستان طالقانی ماشین‌های سنگین نخاله‌های ساختمانی را در این زمین‌ها دپو و آنجا را به محلی برای تخلیه نخاله‌های ساختمانی تبدیل کرده اند.
منصوری- ایلام

   به ساکنان ورودی ایلام امکانات دهید
هفت چشمه به عنوان قدیمی ترین ورودی شهر ایلام امکانات زیرساختی ندارد و با بلواری به طول حدود 2 کیلومتر فاقد تابلوی راهنمایی ورانندگی است و با وجود اسکان 6 هزار نفر در  این منطقه هنوز روستاست.
جمعی از اهالی هفت چشمه

   نصب تابلوی راهنمایی زائران
با توجه به نزدیکی ایام اربعین، شهرداری و شورای شهر دهلران می‌توانند با نصب تعدادی تابلوی راهنمایی از سرگردانی زوار در شهر جلوگیری کنند.
علی اکبری- دهلران

   انجام لوله کشی زیرسطحی گاز
با وجود گذشت 2سال ازلوله کشی گازشهری درشهرستان دهلران اما لوله کشی زیرزمینی درخیابان کاج واقع درکوی جانبازان دهلران انجام نشده ومراجعه به اداره گازهم موثر واقع نشده است.
نظری- دهلران

   خط کشی جاده امامزاده ابراهیم(ع)
با توجه به طولانی بودن شب‌ها و نبود خط کشی درجاده امامزاده ابراهیم(ع) از مسئولان حوزه راه درخواست داریم تا این جاده باریک و بدون علایم میدانی راهنمایی و رانندگی را خط کشی کنند.
ارغوانی- ایلام

   بلوکه سازی پول هنگام ارائه تسهیلات
برخی بانک‌ها هنگام ارائه تسهیلات بدون درنظرگرفتن نیازافراد یک میلیون تومان از آن را در حساب مسدود می‌کنند. بازرسان مالی به این موضوع ورود و با بانک‌های متخلف برخورد کنند.
مرشدی- سیروان

   تردد سخت معلولان به ادارات
برخی ادارات وسازمان‌ها برای تردد معلولان مناسب سازی نشده‌اند و همین سبب بروز مشکلاتی برای این افراد شده و رفت و آمد را برای آنها سخت کرده است.
علی احمدیان – ایلامارسال پیام اشتراک 
 
 Security code