موضوعات
ایلام

صدای همشهری ایلام

نویسنده:
شهروندان محترم می‌توانند نظرات ، دغدغه‌ها و مشکلات خود را در تماس با تلفن 88932308-021 یا سرپرستی همشهری در استانشان مطرح کنند.
1396/07/16
  نصب نرده در پیاده رو منتهی به فرودگاه
با توجه به حضور جمع کثیری ازهمشهریان برای پیاده روی درمحوطه پیاده رو میدان قرآن به سمت فرودگاه و حضور بچه‌ها برای بازی در این منطقه، نبود نرده و حفاظ در امتداد مسیربخصوص قسمت پل که دارای ارتفاع بیش از ۷ متر است بسیار خطرناک است. مسئولان رسیدگی کنند.
 کریمی فر- ایلام

  رسیدگی به وضعیت جاده‌های فرعی
راننده‌ای هستم که در محور ایلام - مهران چند مرتبه در شبانه روز درحال رفت و آمد هستم. اما با آغاز پروژه چهاربانده کردن ناگزیر به استفاده از جاده‌های فرعی شده‌ام که البته از شرایط خوبی برخوردار نیست و با هر بار عبور از آن باید فاتحه جلوبندی و لاستیک را خواند.
بهتر نیست  فکری هم به حال این جاده‌های انحرافی کنیم و با آسفالت موقت برای مسیری که شاید 2 کیلومتر هم نشود سلامت مردم در سفرها را تضمین کنیم؟
حامد باقری – ایلام

  آسفالت کوچه‌های کوی فرهنگیان
به عنوان نماینده فرهنگیان ساکن در کوی فرهنگیان از مسئولان شهرداری و شورای شهر درخواست دارم با تمهیداتی که می‌اندیشند نسبت به آسفالت کوچه‌های پرچاله و چوله و بی‌قواره‌ کوی فرهنگیان دهلران اقدام کنند.
عیدی نیا- دهلران

  مشکلات خیابان هجرت
خیابان هجرت کوچه شهیدکرم قطبیان دهلران دومشکل دارد. لامپ کوچه سوخته وخیلی تاریک شده است و کانالش به علت عدم شیب، منبع تجمع آشغال و لجن شده است. مسئولان رسیدگی کنند.
کاوری- دهلران

  حذف نقاط حادثه خیز جاده ایلام - چوار
مسئولان راهداری نسبت به حذف نقاط حادثه خیز و تعریض جاده ایلام به چوار حد فاصل پادگان فرجیان‌زاده که یک پیچ بسیار خطرناک دارد و هر روز شاهد واژگون شدن خودرو یا منحرف شدن از‌جاده و سقوط در گودال کنار جاده هستیم اقدامی‌ انجام بدهند.
صادقی - ایلام

  پخش قطعات خودرو از سوی پخش کنندگان کرمانشاهی
ایلام دارای چند پخش کننده قطعات یدکی خودرو است و از طرف اداره تعزیرات و اتحادیه مورد بازرسی قرار می‌گیریم اما از استان کرمانشاه بیشتر پخش کننده‌ها به ایلام می‌آیند و اکثر مکانیک‌ها نیز قطعات یدکی خریداری و نگهداری می‌کنند و بیشتر پخش کننده‌های قطعات یدکی خودرو در ایلام به همین دلایل در آستانه ورشکستگی قرار گرفته اند. لطفا به این مشکل رسیدگی شود.
رضایی - ایلامارسال پیام اشتراک 
 
 Security code