موضوعات
ایلام

تامین آب برای زائران اربعین

نویسنده:
شرکت آبفای ایلام برای تامین آب زائران اربعین سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی می‌کند...
1396/06/06
شرکت آبفای ایلام برای تامین آب زائران اربعین سرمایه گذاری 30 میلیارد ریالی می‌کند.
به گزارش تسنیم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام ازعملیات حفر چاه‌های آب شرب در مرز مهران برای خدمت‌ رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: اعتباری معادل 30 میلیارد ریال برای اجرای این طرح‌های آبرسانی هزینه می‌شود.
داراب بیرانوندی با اشاره به اقدامات انجام گرفته درخصوص تامین آب آشامیدنی و بهداشتی مورد نیاز زائران حسینی در مرز مهران در ایام اربعین اظهار کرد: برای رفاه حال زائران، امسال اقدام‌های خوب و مناسبی با اجرای طرح آبرسانی در شهر مرزی مهران انجام گرفته است.
وی افزود: به منظور خدمت رسانی به زائران عتبات عالیات عملیات اجرایی حفر 2 حلقه چاه آب شرب در مرز مهران آغاز شده که با بهره‌برداری از چاه‌ها آب مورد نیاز تمامی موکب‌ها، سرویس‌های بهداشتی و سایر کاربری‌های موجود در مرز مهران تامین می‌شود.
مدیرعامل شرکت آبفای ایلام از اتمام و بهره‌برداری این 2 حلقه چاه تا قبل از ایام اربعین امسال خبر داد و افزود: عملیات اجرایی ۱۳ کیلومتر خط انتقال مورد نیاز آن همزمان آغاز شده است.
بیرنوندی تأکید کرد: با تلاش‌های شبانه روزی کارکنان آب و فاضلاب استان امسال هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران حسینی در مرز مهران نداریم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code