موضوعات
هرمزگان

روستاهایی که روشن شدند

نویسنده:
6 روستای شهرستان پارسیان از برق برخوردار شدند. فرماندار پارسیان با اشاره به افتتاح بیش از28میلیارد ریال ازطرح‌های عمرانی و ورزشی با حضور استاندارهرمزگان، اظهار کرد: در این طرح ها، 6 روستای شهرستان نیز از برق برخوردار شدند...
1396/06/13
 6 روستای شهرستان پارسیان از برق برخوردار شدند. فرماندار پارسیان با اشاره به افتتاح بیش از28میلیارد ریال ازطرح‌های عمرانی و ورزشی با حضور استاندارهرمزگان، اظهار کرد: در این طرح ها، 6 روستای شهرستان نیز از برق برخوردار شدند.
محمد رادمهر در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در گفت و گو با مهر بیان کرد: با حضور جاسم جادری استاندار هرمزگان فاز اول گازرسانی به شهر پارسیان و دشتی به بهره برداری رسید که با این بهره برداری، بیش از 7 هزار نفر از مزایای گازرسانی بهره مند خواهند شد.
وی افزود: جایگاه سی ان جی شهر پارسیان، با اعتباری بالغ 50 میلیارد ریال از درآمد شهرداری و اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.
رادمهربا اشاره به توسعه شبکه برق رسانی شهر پارسیان گفت: 104 طرح برق رسانی با اعتباری بالغ بر 681 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که نصب انشعاب بیش از 12 هزارمشترک، ایجاد 347 کیلومتر شبکه فشارضعیف ومتوسط، 822 دستگاه پست توزیع برق، بیش از 6 هزار روشنایی معابر و برق رسانی به 6 روستا از جمله اقدام‌های برگزار شده بود.
فرماندار پارسیان ادامه داد: کلنگ زنی سالن ورزشی روستای ستلو نیز با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال انجام شد که در هفته دولت سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code