موضوعات
هرمزگان

تکذیب هجوم مورچه‌ها به نوزادان در بندرعباس

نویسنده:
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس با اشاره بهانتشار خبر هجوم مورچه‌ها به نوزادان دو قلو در این شهرستان گفت: این خبر صحت ندارد...
1396/06/28
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس با اشاره بهانتشار خبر هجوم مورچه‌ها به نوزادان دو قلو در این شهرستان گفت: این خبر صحت ندارد.
دکتر «غلامعباس مومنی» در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: 25 مرداد امسال حوالی ساعت 17 و30 تا 18 یکی از همراهان بیمار در اورژانس این بیمارستان متوجه صدای گریه نوزاد از پارکینگ اورژانس می‌شود.
وی با بیان این‌که فاصله پارکینگ تا درب اورژانس 50 متر است و به دلیل همین فاصله کم، همراه متوجه صدای گریه نوزاد شده است افزود: وی پس از مراجعه به پارکینگ با کالسکه حمل نوزادی مواجه می‌شود که دو کودک در آن قرار داشتند.
مومنی افزود: این فرد بلافاصله مسئولان اورژانس را در جریان گذاشته و کودکان به اورژانس منتقل و توسط پزشک اورژانس معاینه می‌شوند و پس از آن با توجه به مساعد بودن حالشان در بخش اطفال تا روشن شدن ماجرا بستری می‌شوند.
این مسئول اظهار کرد: این کودکان بسیار تمیز و به همراه وسایل مورد نیاز در پارکینگ این بیمارستان گذاشته شده بودند و هیچ گونه مشکلی نداشته اند.
 مومنی تصریح کرد: با توجه به پیدا شدن این کودکان در پارکینگ بیمارستان تامین اجتماعی، مراتب به نیروی انتظامی و مسئولان قضایی اطلاع داده شده و پس از صدور گواهی سلامت برای کودکان از سوی پزشکان متخصص و با دستور دادستانی در پنجم شهریورماه جاری در صحت و سلامت کامل تحویل بهزیستی شدند.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس ضمن واکنش نسبت به انتشار خبری دروغین که موجب تشویش و ناراحتی اذهان عمومی شده است گفت: از رها شدن کودکان بسیار ناراحت شدیم، اما انتشار اخبار کذب و دروغ در این خصوص از جمله هجوم مورچه‌ها به کودکان که موجب التهاب و ناراحتی در جامعه شده را به شدت محکوم کرده و از مجاری قانونی پیگیری خواهیم کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code