موضوعات
همدان

3 نمایشگاه همزمان در همدان

نویسنده:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین بین‌المللی استان همدان از برپایی دهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری- حمل و نقل عمومی، همزمان با دوازدهمین نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی و چهارمین نمایشگاه تخصصی کیف و کفش چرم در همدان خبر داد. ...
1396/05/16
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین بین‌المللی استان همدان از برپایی دهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری- حمل و نقل عمومی،  همزمان با دوازدهمین نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی و چهارمین نمایشگاه تخصصی کیف و کفش چرم در همدان خبر داد.  
حسین الماسی در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار کرد:  این نمایشگاه‌ها در محل فعلی نمایشگاه‌های بین بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.  
وی بیان کرد:  نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری از 16 مردادماه کار خود را آغاز  می‌کند و تا 20 همان همین ماه با حضور 90 شرکت شرکت‌کننده از استان‌های تهران،  گیلان،  اصفهان،  قم،  کرمانشاه،  آذربایجان شرقی،  آذربایجان غربی،  خراسان رضوی،  مرکزی،  مازندران،  البرز و همدان برگزار می‌شود.  
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین بین‌المللی استان همدان عنوان کرد:  این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع و در سالن‌های ابن‌سینا،  الوند،  هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه‌های استان همدان میزبان بازدیدکنندگان است.  
الماسی ایجاد فضای رقابتی در بین مشارکت‌کنندگان را از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه اعلام کرد و گفت:  مشارکت مداوم و مستمر استان استان‌های مختلف از دیگر امتیازات این نمایشگاه‌ها است . .  .
وی اظهار کرد:  این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت‌کنندگان می‌شود و تولید کنندگان داخلی را ترغیب می‌کند  تا ضمن حفظ سنت‌ها و فرهنگ بومی،  پا به پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته بردارند و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.  
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین بین‌المللی استان همدان بیان کرد:  ساعات بازدید از این نمایشگاه‌ها 16 تا 22 و در روز جمعه 10 تا 22 است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code