موضوعات
همدان

پایان گروگانگیری در همدان

نویسنده:
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار کرد: 2 قاچاقچی شیشه در همدان که با گروگانگیری قصد فرار از محاصره پلیس را داشتند با تیراندازی پلیس زمین گیر شدند....
1396/05/21
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار کرد: 2 قاچاقچی شیشه در همدان که با گروگانگیری قصد فرار از محاصره پلیس را داشتند با تیراندازی پلیس زمین گیر شدند.
سرهنگ پژمان قویمی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: ماموران کلانتری 19 شهرک فرهنگیان شهر همدان هنگام گشت زنی متوجه می شوند 2راکب یک موتورسیکلت در حال فروش مواد افیونی به راننده یک پراید هستند.
 وی بیان کرد: این 2 قاچاقچی پس از دیدن ماموران کلانتری به منظور فرار، اقدام به گروگان گرفتن یکی از شاهدان این درگیری کردند.
ماموران نیز پس از شلیک و زمین گیر کردن قاچاقچیان، آنها را دستگیر کردند.

کشف کتیبه باستانی در تویسرکان
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف یک کتیبه باستانی مربوط به دوره ایلخانی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد معصومی به مهر  گفت: پلیس فعالیت فردی در زمینه نگهداری و فروش اشیای باستانی و عتیقه در شهرستان را مدت ها بود رصد می کرد که با اقدامات اطلاعاتی، محل فعالیت متهم شناسایی شد و مورد بازرسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: طی بازرسی از محل اختفای متهم یک کتیبه باستانی کشف شد. متهم در اعترافات خود بیان داشت قصد انتقال کتیبه به خارج از کشور را داشته است.سرهنگ معصومی اضافه کرد: برابر نظر کاشناسان اداره میراث فرهنگی، کتیبه مکشوفه متعلق به دوره ایلخانیان است.

سلاح قدیمی در یک کاروانسرا
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف سلاح قدیمی در کاروانسرای «قلمدانی» همدان خبر داد.
سرهنگ پژمان قویمی در گفتگو با مهر بیان کرد: کارکنان اداره میراث فرهنگی همدان در کاروانسرای «قلمدانی» در حال مرمت و بازسازی دیوار بودند که در حین انجام کار تعدادی اسلحه و مهمات قدیمی لابه‌لای دیوار کشف کردند.
وی افزود: با حضور پلیس و بررسی محل کشف، یک قبضه مسلسل دستی یوزی و یک قبضه کلت کمری و تعدادی فشنگ و خشاب  قدیمی و نسبتا پوسیده داخل دیوار کاروانسرا جاگذاری شده بود.
سرهنگ قویمی ادامه داد: سلاحهای کشف شده برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس امنیت استان همدان قرار گرفت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code