موضوعات
همدان

نوزاد ربوده شده تویسرکانی به آغوش مادر بازگشت

نویسنده:
فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: نوزاد ربوده شده تویسرکانی که چهارشنبه هفته گذشته 26 فروردین در منزل شخصی والدین خود ناپدید شده بود، به کانون گرم خانواده بازگشت.
1394/02/02
 سرهنگ «قاسم قربانی» در گفت‌و‌گو با ایرنا افزود: چهارشنبه هفته گذشته در پی دریافت گزارشی مبنی بر ناپدید‌شدن یک نوزاد 12 روزه در منزل شخصی، تحقیقات پلیس برای یافتن و بازگرداندن وی به کانون خانواده خود آغاز شد.وی ادامه داد: در تحقیقات مقدماتی پلیس به خانمی که در بیمارستان با مادر نوزاد طرح دوستی ریخته و پس از زایمان چندین بار به بهانه دیدن مادر و نوزاد به خانه آنها رفت و آمد کرده بود، مظنون شد.
قربانی اظهار کرد: پس از دستگیری خانم متهم و همسر وی با استفاده از شیوه چهره نگاری، توسط واحدهای ویژه و پشتیبانی پلیس مشخص شد که وی با زبردستی و بدون به جا گذاردن هیچ گونه اثری اقدام به ربودن نوزاد کرده است.
وی تصریح کرد: زن مجرم در ابتدا خود را مادر نوزاد معرفی کرد، اما پس از بروز تناقض‌گویی‌ها، ارائه مدارک لازم و تطبیق فیلم‌های ثبت‌شده توسط دوربین‌های بیمارستان، اتهام وی برای پلیس اثبات شد.
دلایل و انگیزه اصلی این واقعه هنوز در پس پرده ابهام قرار دارد و تحقیقات برای یافتن علت اصلی ربودن نوزاد 12 روزه ادامه دارد.
تویسرکان یکی از شهرستان‌های استان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است که درصد وقوع جرائم خشن و آدم ربایی در آن پایین‌تر از میانگین کشوری است.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code