موضوعات
همدان

موفقیت بانوان‌ همدانی در مسابقات قایقرانی آسیا

نویسنده:
رئیس هیات قایقرانی استان ‌همدان گفت: مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در پاتایای تایلند با کسب ۲ نشان طلا و یک نقره برای مریم امیدی پارسا، قایقران خوب استان همدان، به پایان رسید....
1396/06/22
رئیس هیات قایقرانی استان ‌همدان گفت: مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در پاتایای تایلند با کسب ۲ نشان طلا و یک نقره برای مریم امیدی پارسا، قایقران خوب استان همدان، به پایان رسید.
محمد ضروری در گفت‌وگو با مهر با اشاره به درخشش بانوان ‌همدانی در مسابقات آسیایی اظهار داشت: مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در پاتایای تایلند برگزار شد و نمایندگان ایران در این رقابت‌ها ۵ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز کسب کردند.
وی افزود: تیم روئینگ چهارنفره جفت‌پاروی سنگین‌وزن بانوان متشکل از نازنین رحمانی، مهسا جاور، پریسا احمدی و مریم امیدی پارسا از همدان در رقابت فینال با حریفانی از کشورهای مالزی، چین تایپه، قزاقستان، تایلند و چین روبه‌رو شدند و در نهایت بر سکوی نخست ایستادند و موفق به کسب مدال طلا شدند.
رئیس هیات قایقرانی استان‌ همدان با اشاره به سایر نتایج گفت: تیم چهارنفره تک‌پاروی سبک‌وزن بانوان هم موفق به کسب مدال نقره شد. این تیم با ترکیب حمیرا برزگر، فرشته رومی، شکیبا وقوفی و مریم امیدی پارسا در رقابت فینال موفق به کسب مدال نقره شد.
ضروری خاطرنشان کرد: مریم امیدی ‌پارسا، قایقران خوب استان، در روز نخست هم به همراه نازنین رحمانی در روئینگ دونفره جفت‌پاروی سبک‌وزن به مدال طلای این رقابت‌ها دست‌ یافته بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code