موضوعات
همدان

مردم همدان جنایات میانمار را محکوم کردند

نویسنده:
مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار همدان در اعتراض به جنایات دولت میانمار علیه مسلمانان، پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی این جنایات را محکوم کردند.
1396/06/19
به گزارش ایرنا، نمازگزاران همدانی پس از پایان آیین سیاسی و عبادی نماز جمعه با در دست داشتن تمثال های مبارک امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب و تصاویری از جنایت های رژیم صهیونیستی و عوامل و مزدوران آنها با شعارهای «الله اکبر»، « لا اله الا الله»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» کشتار مردم میانمار را محکوم کردند.

خطبه نماز جمعه
 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: کشورهای اسلامی باید در برابر جنایات بودایی‌ها علیه مسلمانان میانمار واکنش نشان دهند.
به گزارش مهر، آیت الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در خطبه‌های نمازجمعه همدان  با بیان اینکه فلسطینی‌ها زیر یوغ استکبار هستند و جنایات داعشی‌ها و زنده زنده سوزاندن مردم مسلمان میانمار به دست حکومت‌های فاسد و ظالم اتفاق می افتد، عنوان کرد: گرامیداشت عید غدیر توسط مسلمانان اعتراض به این جنایات است چراکه حکومت باید به دست علی‌های زمان باشد تا بشریت با عدالت علی(ع) آشنا شود. آیت الله طه‌محمدی در خصوص جنایات بودایی‌ها علیه مسلمانان میانمار گفت: این کار توسط یک عده بودایی انجام می‌شود و دست پلید اسرائیل و حاکمان سعودی نیز در آن دیده می‌شود که باید کشورهای اسلامی در برابر این جنایات واکنش نشان دهند. امام جمعه همدان همچنین با ابراز خرسندی از بازگشت حجاج در سلامت کامل به میهن اسلامی اظهارکرد: نباید هیچ حکومتی بر حرم خدا حکومت داشته باشد چراکه حرم از آن همه مسلمانان است و نباید هیچ فرقی گذاشته شود. وی با بیان اینکه اگر کاری مناسب برای دهه غدیر در تاریخ اسلام انجام می‌شد نصف بیشتر سنی‌ها شیعه می‌شدند، افزود: غدیر طی ۱۴۰۰ سال گذشته مغفول مانده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code