موضوعات
همدان

ضرورت انتخاب وزیران کارآمد و مردمی

نویسنده:
امام جمعه موقت همدان با تأکید بر لزوم توجه به انتخاب وزرای کارآمد و مردمی گفت: مجلس شورای اسلامی با چشمان بسته وزرای معرفی شده کابینه را تأیید نکنند.
1396/05/15
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید هاشم موسوی‌اطهر در خطبه‌های نماز جمعه در جمع نمازگزاران همدان  با بیان اینکه تنفیذ حکم ریاست جمهوری حجت‌الاسلام روحانی توسط ولی امر مسلمین صورت گرفت، ادامه داد: باید به این نکته توجه داشته باشیم هرچه قدر هم رأی بدهیم تا وقتی که ولایت فقیه آن انتخاب را تنفیذ نکنند، اعتباری ندارد.
وی با اشاره به اینکه تا اعتماد ولی فقیه نباشد، مشروعیت وجود نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: امیدواریم که مسئولان به توصیه‌های مقام معظم رهبری از جمله اقتصاد مقاومتی، ارتباط و تعامل بدون نفوذ با دنیا و ... گوش فرا دهند و در پی تحقق آن باشند.
حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌اطهر با بیان اینکه اگر مسؤولان به توصیه‌های مقام معظم رهبری گوش فرا دهند، مشکلات به حداقل می‌رسد، گفت: با توجه به توصیه مقام معظم رهبری می‌توان مشکلات کشور را برطرف کرده و از گسترش و نفوذ فساد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جلوگیری کرد.
امام جمعه موقت همدان  در ادامه سخنانش با بیان اینکه روز حقوق بشر را در پیش داریم، افزود: چند سال است که ملت یمن، عراق، سوریه و فلسطین درگیر انواع مشکلات و دشمنی‌های نظام سلطه هستند آن وقت استکبار دم از حقوق بشر می‌زند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code