موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 021.88932308یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/09/14
  مغازه‌های بدون گاز
حد فاصل بریدگی اول روبه‌روی میدان بار تا بلوار آیت‌الله نجفی حدود 200 کارگاه گاز شهری ندارند. با توجه به درخواست مکرر از اداره گاز هنوز به این قسمت گاز داده نشده است در حالی که مغازه‌ها و کوچه‌های اطراف همگی انشعاب گاز دارند. مگر استفاده از گاز حق شهروندی نیست که اهالی و مغازه‌داران این منطقه از این نعمت محرومند؟
یکی از مغازه‌داران

  پد هلی‌کوپتر در تویسرکان
برای ساخت پد هلی‌کوپتر در تویسرکان بهترین مکان سه‌راهی فرسفج در کنار ایستگاه هلال‌احمر است. با همین ماشین‌آلات راه‌سازی ادارات شهرستان تویسرکان یا ماشین‌آلات پروژه‌ای که در حال اتمام جاده دوبانده فرسفج هستند، می‌توان با کمترین بودجه و بدون نیاز به تخصص مهندسان خارجی و سرمایه‌گذار پد هلی‌کوپتر ساخت. گفتنی است سال‌ها پیش در محله شهرک فرسفج پایین‌تر از زمین فوتبال فعلی این پد هلی‌کوپتر را ساخته بودند که به مرور زمان از بین رفته است.
گل‌محمدی - تویسرکان
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code