موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 02188932308 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/09/13
  چاله یا گودال؟
2 سال است در خیابان طالقانی وسط کوچه روانبخش محل تی سرویس علمک گاز کنده شده و تاکنون اقدامی برای آسفالت آن انجام نشده است. این چاله دیگر در حال تبدیل‌شدن به گودال است. لطفا مسئولان شهرداری به این موضوع رسیدگی کنند.
از ساکنان کوچه روان‌بخش همدان

  ساماندهی تاکسی‌ها
اگر ممکن است به مسئولان شهر تویسرکان بگویید فکری به حال تاکسی‌های شهر بکنند. با یک نگاه به میدان امام خمینی (ره) شهر می‌توان همه‌چیز را فهمید. مردم داخل ایستگاه شهرک قائم و مسکن مهر منتظر تاکسی می‌مانند، بعد رانندگان تاکسی داخل ایستگاه سرابی در صف 200 متری منتظر مسافر هستند. خواهش می‌کنم تعدادی از تاکسی‌های گردشی را به خط شهرک قائم بفرستید تا مردم با مشکل مواجه نشوند.
الوندی - تویسرکان
  
ترمیم چاله‌ها

از مسئولان می‌خواهیم حالا که فصل سرد شروع شده است فکری به حال چاله‌های خیابان‌ها بکنند، چراکه در هنگام بارندگی با تردد خودروها از روی این چاله‌ها عابران پیاده سراپا خیس می‌شوند.
رضا - همدان
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code