موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 80323988-120 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/09/08
  مشکل ساکنان بلوار چمران
ساکنان شیرسنگی بلوار چمران هر سال با مشکل ورود آ‌ب‌های سطحی به داخل منازل خود روبه‌رو هستند و خسارت‌های بسیاری متحمل می‌شوند. متأسفانه شهرداری که وظیفه جمع‌آوری آب‌های سطحی را برعهده دارد کاری انجام نمی‌دهد. هر سال اهالی این منطقه هم عوارض شهرداری را پرداخت می‌کنند هم بسیاری از وسایل زندگی خود را از دست می‌دهند. از مسئولان می‌خواهیم به مشکل ما رسیدگی کنند.
مهدی شعبانلو - از اهالی بلوار چمران
 
اضطراب‌سنجی کودکان

طرح اضطراب‌سنجی کودکان توسط اداره‌ کل بهزیستی استان اجرا شد. این طرح بسیار خوب است، اما رسانه‌ها چندان درباره آن اطلاع‌رسانی نکردند و مغفول ماند. اجرای چنین طرحی در آینده کودکانمان تأثیر بسیاری دارد.
لطفی - روان‌شناس
 
توقف‌های طولانی

به دلیل صرفه اقتصادی و کمک به کاهش ترافیک از اتوبوس استفاده می‌کنیم، اما هرروز باید زمانی طولانی در اتوبوس منتظر بمانیم تا حرکت کند. علاوه بر این رنج پیاده‌روی تا پایانه سرگذر را هم به جان می‌خریم. حال که مشکلات بسیاری در استفاده از این ناوگان عمومی وجود دارد از مسئولان مربوطه می‌خواهیم ‌زمان توقف اتوبوس‌ها کم شود.
سلیمانی - همدان
  
کیفیت نامناسب نان

کیفیت نان در برخی از نانوایی‌هایی همدان بسیار پایین است. نانوایان نیز دلیل روشنی برای این مشکل بیان نمی‌کنند. حال که قرار است نان گران شود از مسئولان مربوطه می‌خواهیم کیفیت آن هم افزایش یابد.
احمدی - همدان
  
کم‌فروشی

برخی از جایگاه‌داران پمپ بنزین کم‌فروشی می‌کنند و گاهی بی‌دلیل سوخت نمی‌فروشند. لطفا رسیدگی شود.
رضا - همدان
  
بیرون گذاشتن زباله

برخی از شهروندان به زمان‌های اعلام شده برای بیرون گذاشتن زباله اعتنا نمی‌کنند و این بی‌توجهی باعث آلوده شدن شهر و مخاطرات بهداشتی می‌شود.
جعفری - ملایررارسال پیام اشتراک 
 
 Security code