موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 80323988-120 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/09/07
  توجه ویژه نهادهای فرهنگی
استفاده از تلفن همراه برای دانش‌آموزان و حتی کودکان پیش‌دبستانی باعث افت شدید تحصیلی و وارد آمدن صدمه به روح و جسم آنها می‌شود. لطفا مسئولان برای جلوگیری از این مساله برنامه‌های مدون و هدفداری را تدوین و اجرا كنند. نهادهای فرهنگی استان باید نظارت بیشتری بر استفاده کودکان و نوجوانان از تلفن همراه داشته باشند.
خسروی- همدان

  رفتگران زحمتکش
كاش مسئولان از پاکبانان خوب شهرمان تقدیر کنند؛ کسانی که در ماه‌های محرم و صفر شبانه‌روز برای پاک کردن شهر از ظروف یکبارمصرف تلاش کرده‌اند. تقدیر از این قشر زحمتكش باعث می‌شود تلاش آنها دیده شود.
سلیمانی - همدان
 
خدمات اورژانس

خدمات‌دهی اورژانس بیمارستان‌ها در استان نامطلوب است. همه می‌دانیم كه كاركنان اورژانس بیمارستان‌ها زحمتكش هستند، اما باید به حساس بودن جایی كه كار می‌كنند هم توجه ویژه داشته باشند.
سیف – نهاوند
 
همدان پاركینگ ندارد

با توجه به توسعه همدان از جهات گوناگون هنوز با كمبود پاركینگ روبه‌رو هستیم و این مساله هر روز برای ما مشکل ایجاد می‌كند؛ از جمله پارک دوبل، ایجاد ترافیک شدید و حتی پارک برخی خودروها مقابل پارکینگ منازل شخصی که باعث مشاجره و درگیری می‌شود. اگر قرار است همدان کلانشهر بشود، باید قبل از آن از امکانات شهری برخوردار باشد.
كرم – همدان

  تأخیر اتوبوس‌ها در روزهای بارانی
در روزهای بارانی اتوبوس‌های بعضی از خطوط با تأخیر به ایستگاه می‌رسند. لطفا مسئولان به این مساله رسیدگی کنند.
نوری – همدان

 سطل‌های زباله
در کنار افزایش سطل‌های زباله در شهر باید تخلیه به‌موقع آنها هم مورد توجه قرار بگیرد. دیر خالی شدن این سطل‌ها موجب آلودگی می‌شود و مشکلات بهداشتی فراوانی را برای ساکنان به وجود می‌آورد. پراکنده شدن زباله‌های انباشته شده در این سطل‌ها از سوی معتادان و گربه‌ها باعث می‌شود که منظره بسیار بدی اطراف آنها ایجاد شود. لطفا به این موضوع توجه بیشتری شود.
سعیدی - همدانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code